Pajujo i Chemical Garage w Dybcówce

0

W piątkowy wieczór 11 listopada w Dybcówce koncert dał zespół Pajujo. Jako support wystąpił Chemical Garage. Zobacz zdjęcia (Pajujo, Chemical Garage).

Chemical Garage jest zespołem z Wodzisławia Śląskiego którego plany powstania snute były już pod koniec 2005 roku ,jednakże marzenia zderzyły się z brakiem funduszy. Pierwsze kompozycje bez wokalu powstały w marcu 2006.
 Pierwszym wokalistą Chemical Garage był Wojciech Grzenia z którym zagrali kilka niewielkich koncertów. Gdy odszedł zespół przyjął Bartosza Michalczyka w kwietniu 2007 i od tego czasu ich kariera nabrała rozpędu tak ,że w niedługim czasie po tym wygrali kilka poważnych konkursów jak „Złoty zderzak” na VI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rockowej w Zgierzu.

- reklama -

 

Pajujo – to maksimum energii ze sceny, niezapomniany klimat oraz ukojenie dla ucha i duszy spokojnymi rytmami reggae, nieco szybszym rocksteady oraz żywiołowym SKA, które wspiera energiczna sekcja dęta. Instrumentarium zespołu ukształtowało się w marcu 2005 roku, czas ten można również uznać za datę powstania kapeli. Pajujo tworzy 7 różnych osobowości, których horyzonty muzyczne nie zamykają się wyłącznie w rytmach wywodzących się z Jamajki – muzycy szukają inspiracji w wielu nurtach nie zapominając o korzeniach.

 

/nat/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here