Koncert w pałacyku Rafako – co jeszcze w ten weekend?

0

W klubie Dybcówka wystąpią grupy Symetria i Herezis. Na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" wystąpi Janusz Prusinowski Trio, a w klubie After Dark Brooklyn wystąpi sobowtór Michaela Jacksona.

18 listopada: Symetria i Herezis w Dybcówce

- reklama -

W najbliższy piątek, 18 listopada o godzinie 20.00 w klubie Dybcówka w Raciborzu odbędzie się koncert zespołów Herezis i Symetria. – Po zeszłorocznym bardzo udanym koncercie postanowiliśmy powtórzyć ich wspólny występ – mówią organizatorzy. Bilety do nabycia w klubie po godzinie 19.00 w cenie 10 zł, a w dniu koncertu w cenie 12 zł.

 

 

18 listopada: Missio Musica w Raciborzu

18 listopada o godzinie 18.00 w raciborskim Kościele Zielonoświątkowym przy ulicy Cecylii wystąpi grupa Missio Musica. – Historia naszego zespołu sięga lat osiemdziesiątych XX w. Jako studenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, odczuwaliśmy wewnętrzny głód Boga. Pragnienie to zainspirowało nas, aby razem z wieloma studentami spotykać się na modlitwie i studiowaniu Pisma Świętego – mówią muzycy o początkach zespołu.

19 listopada: Koncert w pałacyku Rafako

19 listopada o godzinie 18.00 w piwnicy pałacyku Rafako odbędzie się koncert "Nie ma ich – jest pop, soul, jazz, nutka kabaretu i…". Będzie to wieczór wspomnień muzycznych nie żyjących już polskich i światowych artystów. Podczas koncertu usłyszymy utwory gwiazd takich jak – Luis Amstrong, James Brown, Janis Joplin, Wlla Fitzerald, Amy Winehouse, John Lennon, Andrzej Zauch, Czesław Niemen czy Ryszard Riedel. – To pewna gwarancja, że koneserzy sztuki muzycznej ogrzeją się w listopadowe zmierzchanie w blasku najcudowniejszych standardów wokalistyki, wspominając nie tylko artystów, ale także i swój czas wzruszeń i namiętności – zachęcają do udziału organizatorzy.

19 listopada: Janusz Prusinowski Trio

19 listopada na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" wystąpi Janusz Prusinowski Trio. Bilety w cenie 15 zł. Projekt Janusza Prusinowskiego promuje muzykę ludową, ma za zadanie poprzez koncerty i warsztaty zachęcić do refleksji, czym jest nasza tradycja muzyczna i do czego może być potrzebna współczesnemu człowiekowi Trio Janusza Prusinowskiego powstało by grać muzykę polską zgodnie z najlepszymi wiejskimi kanonami wykonawczymi. Dzięki dbałości o detale – można w interpretacjach zespołu rozpoznać "nutę" każdego z ludowych mistrzów.

 

 

19 listopada: Sobowtór Jacksona w After Dark Brooklyn

Sobowtór pojawi się w Raciborzu już w najbliższą sobotę, 19 listopada. O godzinie 22.00 rozpocznie się jego taneczne show w klubie After Dark Brooklyn (były Ozon). Show potrwa 20 – 30 minut, a później "Jackson" będzie do dyspozycji gości. Będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie czy wziąć autograf.

 

 

 

20 listopada: XXI Festiwal Pieśni Chóralnej w RCK

20 listopada o godzinie 16.00 w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina odbędzie się XXI Festiwal Pieśni Chóralnej do słów Josepha von Eichendorffa. Wstęp wolny.

17 – 24 listopada: VII Dni Filmu Polskiego

17 – 24 listopada w Kinie Przemko (Dom Kultury "Strzecha") odbywać się będą VII Dni Filmu Polskiego w ramach 25- lecia Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Puls". Bilety na każdy seans w cenie 5 zł. Program:

18 listopada, godz.18.00 – ‘’Jutro premiera’’
19 listopada, godz.18.00 – ‘’Potem nastąpi cisza’’
20 listopada, godz.18.00 – ‘’Życie raz jeszcze’’

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here