Nowa oferta firmy AMD – pamięci RAM

0

W amerykańskich sklepach pojawiły się pamięci RAM marki AMD, różniące się pojemnością i wydajnością, przeznaczone do montażu w komputerach stacjonarnych.

Do tej pory Advanced Micro Devices nie miał w swojej ofercie układów RAM – firma certyfikowała kości innych producentów pod kątem zgodności ze swoimi produktami, ale nie oferowała własnych produktów z tej kategorii.

- reklama -

RAM marki AMD produkowany jest przez firmy zewnętrzne – koncern dał słowo, że pamięci AMD Memory spełniają najwyższe standardy jakościowe. "Klienci mogą być pewni, że te pamięci będą w pełni zgodne z komputerami opartymi na rozwiązaniach AMD – gwarantuje to szereg testów i system certyfikacji poszczególnych komponentów" – tłumaczą przedstawiciele firmy.

Współtwórcami pamięci RAM są firmy Patriot Memory (producent pamięci RAM) oraz VisionTek Products (producent kart graficznych oraz innych komponentów PC dla bardziej wymagających klientów).

Dyrektor AMD zapewnia, że wszystkie pamięci z serii AMD Memory są testowane i optymalizowane z wykorzystaniem narzędzia OverDrive – zapewnia to bezproblemową pracę z układami APU (Accelerated Processing Unit), CPU (Central Processing Unit), GPU (Graphics Processing Unit) oraz chipsetami oferowanymi przez Advanced Micro Devices.

Nowe pamięci dostępne są w trzech wersjach – 2 GB, 4 GB i 8 GB – oraz kilku wersjach różniących się wydajnością (od 1333 do 1866 MHz). Przedstawiciele AMD na razie nie odpowiedzieli na pytanie, czy firma zamierza wprowadzić do oferty pamięci do komputerów przenośnych.

 Pamięć RAM wkrótce będzie dostępna również w Polsce.

 

 

Racibórz, ul. Klasztorna 12
(róg Klasztornej i Ogrodowej)
tel. 32 415 98 18, 32 414 90 29, 504 18 18 27

 

 Artykuł opracowano przy współpracy z firmą informatyczną SOFT-ib  :

 

 

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here