Przecinek i goście na DVD

0

"Koncert Uwielbienia" raciborskiego zespołu Przecinek wydany został na płycie DVD. Premiera wydawnictwa będzie miała miejsce podczas koncertu, który odbędzie się 4 grudnia w Opolu.
"Koncert Uwielbienia" odbył się w święto Bożego Ciała w Opolu. W koncercie udział wzięli muzycy Diecezji Opolskiej: zespół Przecinek i jego goście specjalni: Marta Broncel, Agnieszka Paskuda, Magdalena Paskuda i Magdalena Procajło, Chór I LO w Głubczycach, Chór "Capricolium" LO w Głuchołazach oraz goście specjalni Bartek Jaskot i Witek Góral. Organizatorem koncertu jest Duszpasterstwo Akademickie "Ressurexit" w Opolu. Patronat honorowy nad koncertem objął ks. bp Andrzej Czaja. Wydaniem płyty zajęło się Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża w Opolu.

4 grudnia będzie miała miejsce premiera DVD z koncertu. O godzinie 18.00 w Auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Drzymały 1 w Opolu odbędzie się koncert. – Chcemy podziękować Bogu i ludziom, którzy przyczynili się do realizacji zarówno Koncertu Uwielbienia w Boże Ciało 2011, jak i samego wydawnictwa – mówią muzycy zespołu Przecinek. Wstęp wolny – w trakcie premiery możliwe będzie nabycie DVD w cenie 30 zł.

- reklama -

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here