Świąteczne Ciasteczka

0

Dnia 29.XI nasze przedszkolaki razem z panią Madzią piekły świąteczne ciasteczka. Jest to już jedna z wielu tradycji, którą kultywujemy w naszym przedszkolu.
Na początku zajęć dzieci rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty, omawiały przybory wykorzystywane w przygotowywaniu ciast aż w końcu zabrały się za wyrabianie ciastek. Dzieci z wielką radością wycinały foremkami ciasteczka.
Następnego dnia lukrowały je lukrem i ozdabiały kolorowymi posypkami. W degustacji upieczonych słodkości brały udział zarówno dzieci jak i pracownicy przedszkola. Ciasteczka wyszły nam pyszne. Już za niedługo rodzice będą także mogli skosztować naszych smakołyków- na Zimowym Przedstawieniu, które obędzie się w RCK-u. M.W

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here