Mikołaj w Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II

0

06.12.2011r. naszą szkołę tradycyjnie już jak co roku odwiedził Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że byliśmy grzeczni i zasłużyliśmy na prezenty.


Tego dnia odbył się również „Sztafetowy bieg mikołajkowy przy muzyce”. Uczniowie wszystkich klas przyodziani w czapki Mikołaja rywalizowali w biegu sztafetowym. Zabawy i śmiechu było co nie miara, mimo iż uczniowie walczyli jak „lwy”.


Zwyciężyła klasa III Z, która zrobiła 163 okrążenia.

II miejsce zajęła klasa II A przebiegając 161 okrążeń.

III miejsce zdobyła klasa I B wykonując 155 okrążeń.


Zwycięskie klasy zostały obdarowane przez Mikołaja słodyczami.


Uczniowie mieli również okazję uczestniczyć w Szkolnym Konkursie Szachowym. Turniej Mikołajkowy jak sama nazwa mówi odbywa się w Mikołajki czyli 6 grudnia. W tym roku w konkursie wzięło udział 22 chłopców i 5 dziewcząt. Lecz najlepszymi w szkole zostali: z chłopców Michał Łachut i Adam Kasza zaś z dziewcząt Olga Fedyszyn i Daria Cyranek. Te cztery osoby zakwalifikowały się do Ligi naszej szkoły i będą ją reprezentować na rożnych konkursach szachowych. Więcej wiadomości o wynikach i przebiegu konkursu ukaże się w naszej szkolnej gazetce – Mikser.

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here