Biblioteka zagrała dla Wielkiej Orkiestry

0

Tłum ludzi przybył w czwartek do Biblioteki. Odbyło się tam rozstrzygnięcie konkursu "Magia Świąt" oraz licytacja ozdób świątecznych, z której dochód przekazany zostanie WOŚP. Zdjęcia – Biblioteka dla WOŚP.

W świątecznej atmosferze, wśród zapachu świerkowych stroików, aromatycznych ciast i przy dźwiękach kolęd w raciborskiej Bibliotece się podsumowanie konkursu plastycznego "Magia Świąt” oraz kiermasz świąteczny połączony z licytacją dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ogólnopolskim konkursie plastycznym "Magia Świąt" wzięło udział 405 osób (prac 379) z Raciborza i gminnych bibliotek z Nędzy, Kuźni Raciborskiej, Krzanowic, Kornowaca, Chałupek, Przemyśla i Chełma.

- reklama -

 

 

 

Jury w składzie Małgorzata Szczygielska – przewodnicząca, Małgorzata Michalczyk i Magdalena Pordzik-Paskuda przyznało 56 nagród i 43 wyróżnienia. Prace oceniane były w następujących kategoriach: ilustracje, bombki, wieńce adwentowe, stroiki, lampiony, choinki, szopki betlejemskie, kartki świąteczne i prace komputerowe (kategorie wiekowe: do 6 lat, 7-10 lat, 11-14 lat, pow. 15 lat). Podczas czwartkowej imprezy w Bibliotece prace można było wylicytować. Pieniądze z ich sprzedaży przekazane zostaną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla gości z koncertem kolęd wystąpili także uczniowie raciborskiej Szkoły Muzycznej.

Pełną listę laureatów konkursu "Magia Świąt" możesz zobaczyć TUTAJ.

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here