Gwiazka Serc – pełna relacja wideo

9

Zapraszamy do oglądania pełnej relacji filmowej z koncertu charytatywnego XI Gwiazdka Serc – 2011 , której mottem było: Za mundurem gwiazdki sznurem.

Raciborska Izba Gospodarcza już po raz jedenasty zorganizowała Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc , którego cel w poprzednich latach znalazł odzwierciedlenie w niesionej pomocy potrzebującym w naszym mieście i powiecie. Ze środków finansowych z poprzednich edycji Gwiazdki Serc zakupiono sprzęt i wyremontowano wiele placówek opiekuńczych, wychowawczych w szczególności dla dzieci.

- reklama -

Taka forma działalności charytatywnej przybliżająca mieszkańcom miasta i powiatu osoby znane głównie z mediów ukazująca ich „inną twarz”, której główne założenia programowe obejmują występy indywidualne i grupowe na scenie znanych postaci raciborskiego życia politycznego, kulturalnego, społecznego i zawodowego ziemi raciborskiej jest niepowtarzalna. Corocznie program obejmuje występy znanych osób światowej sceny teatralnej, operowej, filmowej  itp., które przyjmują zaproszenie organizatorów do wspólnej zabawy – koncertu charytatywnego Gwiazdki Serc.

 

 

 

Część 1 koncertu Gwiazdka Serc 2011:

 

 

 

 

 

Część 2 koncertu Gwiazdka Serc 2011:

 

 

 

 

Poniżej  uporządkowane fotorelacje z całego koncertu (Fotorelacje prezentowane w trakcie trwania koncertu prezentowaliśmy wybiórczo).   Zdjęcia zostały podzielone na cztery części:

Fotorelacja cz.1/4: 
Marek Labus,  konferansjerzy Tadeusz Kalwala i Piotr Wieder,
Mażoretki z SKZR Źródło.   Raciborska Izba Gospodarcza – Los Isbos,  Pompa Band
Aleksandra i Sanisław Gamrot,  Straż Pożarna,  Grzegorz Utracki 

Fotorelacja cz. 2/4:
Pompa Band – Piotr Pisarczyk – muzyka "idę boso" Zbigniew Woźniak, Zygmunt Zippel i Andrzej Biliński z synem, Prezydent Miasta Mirosław Lenk, Dawid Wacławczyk na czele grupy Koniec Świata, Antoni Dąbrowski – ojciec Tonik,  Ochrona pogranicza, Śląski Oddział Straży Granicznej, Bractwo Kurkowe – Józef Pluta, Jerzy Wiśniewski Podaj Rękę, Witold Ostrowicz i tancerze


Fotorelacja cz. 3/4:
Mamy mażoretek SKZR Źródło,  kabaret Zgżyd Tadeusz Kalwala i Piotr Wieder, grupa Żeglarze jako legion rzymski,  Starosta Powiatu Adam Hajduk,  Zespół bez Nazwy z udziałem córki Antoniego Kucznierza, poseł RP Henryk Siedlaczek


Fotorelacja cz.4/4:
Taniec Brzucha – szkoła tańca Tahira, Katarzyna Nawrat, Eugeniusz ĆwikDyrektorzy szkół, Janusz Niżborski, Regina Biernat – mix tańców towarzyskich, Piwowarczyk Beata, Junona – jako Kayah, Przedstawiciele więzienia,
Hajery z Brzezia – Hippisi z utworem Oprócz błekitnego nieba,  Finał z udziałem Ortmanns Agnieszki Błońskiej
 

 

 

Zobacz również krótkie materiały wideo publikowane na raciborz.com.pl w trakcie trwania koncertu Gwiazdka Serc:

XI "Gwiazdka Serc" – sztab dowodzenia (wideo>>)

Los Isbos i Gamrotowie na XI "Gwiazdce Serc"  (wideo>>)

Ojciec Tonik i komendant Skowronek zrobili furorę  (wideo>>)

Weterani "Gwiazdki" zaśpiewali, prezydent nie zaśpiewał  (wideo>>)

Bunga Bunga na zakończenie pierwszej części (wideo>>)

Mamy mażoretek zaszalały po przerwie (wideo>>)

Dyrektorzy i Hajery pozamiatali. Finał – wideo z finału (wideo>>)

 

 

Patronat medialny nad koncertem Gwiazdka Serc objął:

 

 

 

Obsługa techniczna:

 

 

 

Sponsorzy Gwiazdki Serc:

 

 

 

            

           

  

         

                      

          

       

        

          

      

                 

Spółdzielnia Pracy Krawieckiej "Jedność" z Pietrowic Wielkich

 

//i/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

9 KOMENTARZE

 1. No i gdzie ta gwiazdka? Tylko sie chwalicie swoimi telerelacjami a nikt nie pomyslał o tym by napisac co to za impreza. Tylko wasza reklama się liczy. A idea gwiazdki sers poszła się je…

 2. Impreza spuer choć trochę za długa, ale trzeba podkreślić , że nie wiadomo kiedy przeleciało GRATULACE dla Izby ,ubolewam tylko jako widz, że nie wspomniano w relacji o przeznaczniu srodków finansowych , a było to powiedziane w krótkim przemówieniu prezesa Biela Ci co byli to wiedzą. Co prawda przez cała impeze nie usłyszłam ani słowa podziękowań pod adresem Prezesa ,który jak mi się wydaje jest mózgiem imprezy. Niech się nie obrazi , ale znając jego skromnośc będzie zły -przepraszam. Czekam na pełną relacje na pewno zakupię. Panie Irku pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje fimiku i relacji.

 3. mnb

  komentarz usuniety przez moderatora

 4. anna

  Naprzód Tyle Hałasu Jakie To Media Mają Relacje Z Gwiazdki Robić, A Potem Się Okazuje, Ze Pokazał Com Wybiórczo, Nieobiektywniw I Chqwała Że Inne Media Tam Były, Bo Relacje Świetne Zrobiły! Sami Swi To Nie Te Czasy – Mocni Już Są!

 5. ona

  Jasne, ze pokazali wybiórczo, bo całość bedzie dostępna na płycie, ze sprzedaży której dochód też ma być przeznaczony na cel charytatywny. A jak cos jest wybiórczo, to nie może być obiektywnie, bo zawsze ktoś bedzie poszkodowany. Czasami się zastanawiam czy niektórym płacą za pisanie takich bezmyślnych komentarzy..

 6. btw

  Mocna w naciskaniu Shifta też juz jest:P

 7. Impreza stale trzyma bardzo dobry poziom. Od kilku lat jestem regularnie. Choć niektóre „gwiazdy” nie potrafią powtórzyc czasami swojego sukcesu (np. M.Lenk nie pobil absolutnie wystepu z ubiegłego roku) to jednak stale coś nowego sie pojawia. DUże uznanie dla organizatorów.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here