Audiofeels tym razem nie tylko dla wybranych

0

13 stycznia odbędzie się koncert noworoczny starosty i prezydenta. Po raz drugi włodarze zaprosili do występu zespół Audiofeels. 2 lata temu koncert grupy odbył się w Strzesze, gdzie miejsca starczyło tylko dla zaproszonych gości.

Od kilku lat starosta i prezydent wspólnie organizują koncert noworoczny. Zapraszają na niego między innymi radnych, dyrektorów placówek i właścicieli lokalnych firm. Co roku spotkanie uświetnia występ zespołu muzycznego. 13 stycznia, podczas kolejnego spotkania dla gości wystąpi zespół Audiofeels. Grupa wystąpiła już podczas spotkania noworocznego w 2010 roku. Wówczas ze względu na remont Raciborskiego Centrum Kultury przy Chopina odbyło się ono w Strzesze. Jest tam mniej miejsca, więc muzyki w wykonaniu finalistów programu Mam Talent mogli posłuchać tylko wybrani.

- reklama -

Tym razem ma być inaczej. Koncert, który odbędzie się 13 stycznia o godzinie 17.00 w RCK przy ulicy Chopina będą mogli obejrzeć także mieszkańcy miasta. Goście nie zajmą wszystkich miejsc. Jak informują w Urzędzie Miasta dla mieszkańców będą dostępne bezpłatne wejściówki na koncert. Będzie je można dostać w kasie RCK.

 

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here