Zaoferowali mniej, znów będą kasować za parkowanie

1

Firma Work Service z Wrocławia będzie w 2012 roku pobierać opłaty za parkowanie w strefie płatnego parkowania. Jako jedyna złożyła ofertę w przetargu na obsługę strefy i oferta ta została przez magistrat zaakceptowana.

Wrocławska firma pobiera opłaty parkingowe w strefie od kilku lat. W przyszłym roku miało się to zmienić, gdyż prezydent Lenk chciał powierzyć obsługę strefy Ośrodkowi Sportu i Rekreacji. Miało to poprawić strukturę dochodów OSiR-u, jak jeszcze w listopadzie tłumaczył prezydent.

- reklama -

 

Wrocławianie nie zamierzali jednak oddawać strefy i zaoferowali się obsługiwać strefę taniej. Mimo wcześniejszych zapowiedzi miasto ogłosiło więc przetarg, w którym Work Service jako jedyny wziął udział (względy prawne wykluczyły złożenie oferty przez OSiR). Dotychczasowy zarządca strefy zaproponował cenę 342 tys. zł i oferta ta została przyjęta. To o ponad 30 tys. mniej niż w 2011 roku.

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. zamiast dać ludziom, zeby sie sami obslugiwali. wprowadzić mobilne opłaty za parking [b]mpay[/b] i z głowy. jeszcze miasto by na tym zarobiło o wiele lepiej, do tego ludzie chętniej i sprawniej by parkowali. ale układziki rules 😀

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here