Wygraj unikatowe monety w konkursie

W związku z kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy portal raciborz.com.pl przygotował dla swoich Czytelników niespodziankę przy współpracy z katowickim oddziałem NBP. Zobacz zdjęcia.

Narodowy Bank Polski znów gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i emituje niezwykłe monety upamiętniające kolejny finał Orkiestry. Po raz pierwszy w historii polskiej numizmatyki monety srebrne mają niezwykły kształt serca. Katowicki oddział NBP zaprasza także Czytelników portalu raciborz.com.pl do wzięcia udziału w licytacji  monet ze zdjęciami z serii „Portrety i Monety”. Licytacja na szczytny cel charytatywny na stronie:  www.nbp.wosp.pl (aukcje Allegro).

- reklama -

 

Dzięki uprzejmości Narodowego Banku Polskiego (oddział w Katowicach) mamy dla Państwa oryginalne monety bite z okazji kolejnego finału WOŚP (1 monetę srebrną 10 zł oraz 6 monet (stop Nordic Gold) o nominale 2 zł). Te niezwykłe okazy numizmatyczne można wygrać w konkursie na portalu. Dodatkowo podczas finału WOŚP, który odbędzie się 8 stycznia na raciborskim rynku, będzie można wylicytować monety (2 srebrne i 10 (stop Nordic Gold) o nominale 2 zł oraz 10 monet 2 zł z Raciborzem), z czego dochód w całości zostanie przekazany Orkiestrze.


Oto dwa pytania konkursowe:

1. Który finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 8 stycznia 2012 roku?
2. Jak nazywa się mężczyzna związany z  Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, znany ze zwrotów: "Siema, ludziska!" czy  "Róbta co chceta!"?

Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 8 stycznia na adres [email protected], w tytule należy podać "WOŚP – monety" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 9 stycznia.

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi nadesłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzcy konkursu poinformowani zostaną o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda w postaci oryginalnej monety będzie do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nieodebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

Izabela Muda

- reklama -

5 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here