Rok zaczęły od porażki, Jaworzno za mocne dla Krzanowic

0

Nie udała się siatkarkom GS UKS Krzanowice wyprawa do Jaworzna. W pierwszym meczu po świątecznej przerwie krzanowiczanki gładko uległy wyżej notowanym rywalkom przegrywając 0:3.

Początek meczu nie wskazywał na tak zdecydowaną porażkę. Krzanowiczanki grały odważnie i skutecznie do stanu 12 : 12. Jednak w dwóch ustawieniach gospodynie zdobyły serię punktów i było po secie.

- reklama -

 

W drugiej i trzeciej partii scenariusz był bardzo podobny. Do polowy seta toczyła się zacięta walka, potem krzanowiczanki popełniały błędy lub oddawały piłkę przeciwnikowi za darmo, a tak doświadczona drużyna jak Jaworzno skrzętnie wykorzystywała nadarzające się okazje i po 65 minutach gry zakończyła spotkanie.

 

14 stycznia, Jaworzno

     MCKiS Jaworzno   –   GS UKS Krzanowice    3 : 0 (17,15,17)

Skład: Magdalena Sławik, Barbara Otlik, Sylwia Balcer, Aleksandra Baron, Klaudia Nagler, Joanna Swierczek, Karolina Daniszewska – libero oraz Weronika Sławik, Justyna Hońca, Daria Pyłypiw.

 

Tomasz Kuziak

 

Po tym spotkaniu siatkarki Krzanowic z 14. punktami zajmują 6 miejsce w tabeli 2. grupy II ligi. Do ostatniego miejsca gwarantującego udział w fazie play-offs tracą już 11 punktów. 28 stycznia Krzanowice zagrają we własnej hali z SMS LO2 Opole.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here