Kończy się nabór na architekturę w PWSZ!

0

Już tylko do 31 stycznia 2012 r. można zapisać się na studia inżynierskie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Chcesz zostać architektem? Zapisz się na nowy kierunek w raciborskiej uczelni.

Nowy, atrakcyjny kierunek kształcenia „Architektura i urbanistyka” to studia inżynierskie trwające 3,5 roku (7 semestrów). – Skład kadry dydaktycznej stanowią doświadczeni nauczyciele wywodzący się m.in. z Politechniki Gliwickiej, Politechniki Krakowskiej, ASP w Krakowie i Uniwersytetu Śląskiego – podaje do informacji wszystkich zainteresowanych Joanna Białas – dział promocji, współpracy z zagranicą i wydawnictwa.

- reklama -

– Mamy nadzieję, że oferta PWSZ przyciągnie wielu kandydatów – dodaje Joanna Białas – również spoza naszego regionu, ponieważ uczelnia poza ciekawymi kierunkami oferuje studentom m.in. całkowicie bezpłatne studia stacjonarne i niedrogie zaoczne, gwarancję otrzymania miejsca w dużym wyremontowanym akademiku ze stołówką, obiekty sportowe (w tym własną krytą pływalnię – również po kompletnej modernizacji) – i to wszystko przy niewielkich kosztach utrzymania w Raciborzu. Osoby będące w trudnej sytuacji materialnej mogą ubiegać się o stypendia, a są one dość atrakcyjne.

Warto skorzystać z okazji, bo w pierwszym naborze zawsze łatwiej dostać się na studia!

Co przewiduje program nauczania na „architekturze i urbanistyce”?

– Studenci posiądą podstawową wiedzę z zakresu historii, budownictwa i technologii budowlanych, konstrukcji, fizyki budowli, projektowania architektonicznego i urbanistycznego, a ponadto poznają przepisy techniczno-budowlane, organizację i przebieg procesu inwestycyjnego – zachęca Joanna Białas.

Po ukończeniu studiów I stopnia, absolwenci uzyskują tytuł inżyniera architekta i są przygotowani do podjęcia działalności zawodowej w dziedzinie projektowania obiektów budowlanych (w zakresie określonym przepisami) oraz do podjęcia pracy w wykonawstwie i nadzorze budowlanym. Mogą także rozpocząć studia II stopnia na „Architekturze i urbanistyce” lub na kierunkach pokrewnych w innych uczelniach.

 

 

Studiuj z pasją – ilość miejsc ograniczona!

Wejdź na stronę www.pwsz.raciborz.edu.pl i zapisz się na studia drogą internetową lub skontaktuj się z Biurem Rekrutacji PWSZ w Raciborzu tel. 32 418 23 18. Rekrutacja trwa.

Joanna Białas- dział promocji, współpracy z zagranicą i wydawnictwa.

oprac. /im/

 

Polecamy również:


Studniówka 2012 Szkoła Mistrzostwa Sportowego w…  opublikowane przez raciborz_com_pl

 
 
 
 
 
 
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here