Raciborscy policjanci przeprowadzają się do nowej siedziby

1

23 stycznia Komenda Powiatowa Policji opuszcza dotychczasową siedzibę przy Placu Wolności. Od przyszłego poniedziałku stróże prawa będą stacjonować w nowoczesnej komendzie przy ul. Bosackiej.

Długo oczekiwana przeprowadzka do nowej komendy staje się faktem. W poniedziałek 23 stycznia wszystkie wydziały KPP Racibórz będą już funkcjonować w nowej siedzibie. Nowy adres to: Bosacka 42. Zmianie nie ulegnie kontakt z raciborską policją – wszystkie numery telefonów i adresy poczty elektronicznej pozostają bez zmian.

- reklama -

 

– W styczniu realizujemy czynności z przenosinami, aby zacząć pracować w nowym miejscu. Jak już się urządzimy, będziemy chcieli pokazać obiekt przy Bosackiej raciborzanom, dlatego w planach jest uroczyste otwarcie z udziałem komendanta wojewódzkiego, na które zostaną zaproszeni mieszkańcy i media – tłumaczy oficer prasowy KPP Racibórz Mirosław Szymański. Wstępnie uroczystość taka jest planowana na 17 lutego.

 

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób zostaną zagospodarowane obiekty dotychczasowej komendy przy Pl. Wolności.

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Sprawdzcie tez piwnice i wszystkie kible, jesli komenda zostala odebrana to ktos powinien za to beknac. Proponuje aby prokuratura z bieglymi zwiedzila komende, to moze sie cos ruszy w tej sprawie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here