Mieszkanka Gorzyc spaliła swoje dziecko

3

Urodziła w domu nieżywe dziecko po czym jego zwłoki wrzuciła do pieca w kotłowni. 35-letnia mieszkanka Gorzyc została zatrzymana. O sprawie informuje jeden z ogólnopolskich portali internetowych.

Sprawa wyszła na jaw dzięki urzędnikom z gorzyckiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Sąsiedzi kobiety potwierdzili, że jeszcze niedawno widzieli ją w zaawansowanej ciąży. Kobietę przesłuchano i przyznała się do tego, że urodziła martwe dziecko w swoim domu, po czym spaliła je w piecu. Policja i prokuratura badają sprawę. W czwartek 35-latka ma zostać doprowadzona do prokuratury, gdzie może usłyszeć zarzuty.

- reklama -

 

oprac.p

źródło: wp.pl

 

 

——————————————–

Zobacz również:

 


NA TEMAT: "Jeśli wie kto, musi zgłosić i bez… przez raciborz_com_pl

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. To szok co się dzieje! Po sprawie z małą Madzią w Sosnowcu, po innych, takie doniesienia nie wywołują już emocji. Ludzie przywykli. Kolejna taka sprawa, stało się. Mnie zaskoczyło (i zawstydziło), jak o tym przeczytałam, że już to potraktowałam beznamiętnie! A przecież też mam małe dziecko. To dzieci, bezbronne małe dzieci! Co się z nami dzieje?

  2. Wysokie wymagania,brak umiejętności rezygnowania z czegokolwiek,rozbujałe potrzeby konsumpcyjne,brakrealnegospojrzenia na rzeczywistość,cow zderzeniu z problemamiczyni ludzi bezradnymi.Zachowują się tak jak w wirtualnym świecie,myślą,ze kliknieciem można wszystko odwrócić.Niestety. Wszechogarniający brak empatii, iszacunku dla człowieka.Konsumcjonizm zwycięża.Przerażające.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here