Miłośnicy biegów ćwiczyli w Parku Roth

6

Ponad 20 osób wzięło udział w sobotnim treningu biegowym pod okiem Pawła Kędziora. Wspaniała do biegania pogoda sprawiła, że na miejscu zjawiło się mnóstwo osób w różnym wieku i z różnymi celami.

 

- reklama -

 

Większość uczestników deklarowała, że ćwiczy dla własnej satysfakcji, żeby utrzymać dobrą kondycję i figurę. Nie brakowało jednak takich, którzy poprzez prowadzone wspólnie treningi szykują się do startu w różnego rodzaju zawodach.

 

 

 
 

 

 

 

Zajęcia rozpoczęły się od niezbędnej przed treningiem rozgrzewki, a następnie biegacze przebiegli kilkaset metrów w celu dogrzania organizmu. Po lekkiej przebieżce ponownie przeprowadzono ćwiczenia rozciągające i można było zacząć właściwy trening biegowy. Przyjemna atmosfera treningu spowodowała, że wszyscy uczestnicy cały trening spędzili z uśmiechem na ustach i w dobrych nastrojach.

 

OSiR

- reklama -

6 KOMENTARZE

 1. Przecież to są JAJA. Naczelnik kyris robi sobie sztab. 20 osób biega a ile idzie na to miejskiej kasy. Instruktor Paweł. Dobre. naprawdę JAJA sie dzieją. Jak ktoś chce to biega bez pomocy kutysa i kwasuego

 2. Jaja Se Robicie. Dużo Ludzi Biegało Po Stadionie Sn. Do Czasu Kiedy Go Nie Zamknięto , Podobno Powodem Jest Zły Stan Murawy-śmiechu Warte . Sytuacja Powtarza Się Jak Przed Laty Kiedy Zamykano Stadion Przed Zwykłymi Biegaczami- Był Tylko Dla Studentów .nieważne Że Po 16tej Był Zamykany, Płot Smarowano Smarem Żeby Nie Przechodzić ,przyklejano Na Bramie Jakieś Szkło. I Tak Przechodziliśmy Bo Lubiliśmy Biegać(rok Temu Postęp-był Otwarty Chyba Do 20tej), A Traktowano Nas Jak Przestępców – Wyganiano, Przeganiano. A Teraz Urządza Się Spęd Propagandowy-jakie To Dobre Władze Są Miasta. Z Kwaśnym W Tle. Jaja Se Robicie – Ależ Czemu Nie W Końcu Idzie Wielkanoc.

 3. Ludzie czy wy tylko potraficie marudzić. Czy nikt nie może dodawać pozytywnych komentarzy? a tym samym i pozytywnej energii. Ciągłe marudzenie. Żal. Weź rusz się, pobiegaj a bedziesz miał lepsze nastawienie do życia.

 4. hura !!! jestem szczęśliwy że mamy takich wspaniałych przedstawicieli sportu w raciborzu. dziękuje dyrektorowi osiru za to że jak od trzech lat albo i dłużej nie są naprawione słupki z siatkówki plażowej i mocowanie siatki odbywa się przez wkładanie patyka czy własnej śruby; a po zimie jak co roku trzeba przynosić własne grabie żeby usnąć gałęzie z boiska i łopatę aby rozbić zbity piasek. Rozumiem że wymienione przeze mnie uszkodzenia wymagają ogromnych nakładów pieniężnych i pan dyrektor też nie jest w stanie zauważyć tych uszkodzeń, gdyż boisko znajduje się przy głównym wejściu ; a jak widać na zdjęciu pan dyrektor wysportowany przybiega do pracy od strony parku. (ktoś powie jak to przecież słupki odmalowano – ci co korzystali z tego boiska wiedzą że napaprano farbą z masą zacieków która schła chyba z tydzień) Co tu narzekać za nie długo go zlikwidują i powstanie wspaniały ośrodek wodny, który będzie cieszył nasze oko może rok. potem zaczną się drobne usterki zacznie się sypać i będzie lament braku pieniędzy na generalną naprawę. ale u nas już tak jest – postawić nowe nie dbać nie konserwować na bieżąco i narzekać że nie ma pieniędzy na wymianę na nowe. to jeden z wielu przykładów w naszym mieście.
  ps. puszka farby ok 30zł
  łopata ok 30zł
  grabie ok 30zł
  śruba ok 2zł
  chęci zarządcy – brak
  polecane ośrodki pod względem organizacyjnym (nie tylko plażówka): rudnik; lubomia ; kornowac, rybnik, wodzisław
  hura idzie wiosna i lato będę mógł iść sobie pobiegać z trenerami – tylko że z komentarza tv raciborska słyszałem, że zawieszają biegi przez okres wakacji -rozumiem pogoda nie sprzyjająca. i kto tu narzeka jest pięknie i kolorowo -chyba tylko przed monitorem komputera

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here