„U źródeł kryzysów małżeńskich”

5

To temat najbliższego spotkania Klubu Inteligencji Katolickiej adresowany do wszystkich zainteresowanych, także do  przyszłych małżonków i osób które zamierzają się rozwieść. Spotkanie odbędzie się w parafii NSPJ.

O tych problemach mówić będzie wieloletni sędzia Sądu Diecezji Opolskiej ks. Marek Wieczorek. Będzie także mowa o powszechnych, również w Raciborzu tzw. związkach partnerskich żyjący bez ślubu i czy rozwiedzeni mogą chodzić do kościoła oraz separacja czy rozwód a także o procesie unieważnienia małżeństwa przez Kościół.

- reklama -

 

Spotkanie odbędzie się w salce na I piętrze Domu Parafialnego przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Warszawskiej w środę 14 marca o godz. 18.30 po wieczornej Mszy św. KIK serdecznie zaprasza.

/K.N./

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Dobry i aktualny temat . Powinni także przyjść rodzice młodych małżonków, żeby w razie potrzeby im doradzić a nie przeszkadzać i pogłębiać konflikt małżeński.

  2. Byłam na tym spotkaniu.Ks. Marek doskonale wyjaśniał problemy i rzetelnie odpowiadał na pytania. Ten zakres wiedzy powinien byś upowszechniany we wszystkich parafiach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here