Starosta ograniczy dostęp do zamku

3

Od momentu oddania zamku po remoncie trudno zliczyć odbywające się tam imprezy.  Ale niedługo stan ten ulegnie zmianie, starosta zapowiada przystopowanie imprez w zabytkowych piastowskich murach.

Zamek piastowski to klejnot w koronie starosty Hajduka. Chętnie go pokazuje i udostępnia, ale w przyszłym roku to się skończy. 
 
 
____________________________________________________

 

- reklama -

 

Adam Hajduk składając sprawozdanie z okresu pomiędzy sesjami wspomniał o kilku imprezach odbywających się na zamku w tym czasie. Były to m.in. Pantofelek czy rozdanie dyplomów UEFA dla trenerów. – Ktoś się spyta, dlaczego tak często udostępniamy obiekt dla różnych wydarzeń. W tym roku promujemy zamek w ten sposób, ale w przyszłym to się zmieni i zaczniemy je bardziej starannie dobierać – zapowiedział.

 

Jak twierdzi starosta, na terenie powiatu jest wiele innych obiektów, więc nie chce monopolizować i zawłaszczać wszystkich imprez. A i sam zamek powinien być w pewien sposób oszczędzany.

 

/ps/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. A ten jak się szarogęsi! Jasne, niech jeszcze murami obronnymi otoczy i myto pobiera za wstęp. Panie Starosto, przypominam, to dobro publiczne a nie Pański prywatny folwark.

  2. Nie rozumiesz, że to dla bezpieczenstwa? W niedziele byłem na dziedzincu zobaczyc z ciekawości i był tam tłum aż trzech osób (jak wychodziłem to wchodziłu kolejne dwie). Pzecież coś z tym motłochem trzeba zrobic.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here