W CKU wiosnę witali na sportowo

21 marca w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Raciborzu obchodzono pierwszy dzień wiosny na sportowo. Rywalizowano w turnieju tenisa stołowego, zawodach strzeleckich oraz turnieju darta.

Po raz IV odbyły się Mistrzostwa Centrum Kształcenia Ustawicznego w tenisie stołowym. Wzięło w nich udział 16 zawodników. Decyzją sędziego Michała Tężyckiego turniej rozgrywano systemem pucharowym. Zwyciężył Tobias Herdzin z klasy II B, drugie miejsce zajął Robert Ciszowic z klasy III S, a trzeci był Piotr Neblik z II B.

- reklama -

Drugi raz rozgrywano zawody strzeleckie o puchar Dyrektora Centrum Kształcenia Ustawicznego w Raciborzu. Wśród 19 strzelających sędzia zawodów Czesław Kuzdrowski wyłonił najlepszą trójkę. I miejsce z wynikiem 86 punktów zajął Patryk Aksman z II B, drugi z 83 punktami był Tomasz Hyrczyk, również z II B, a trzeci Mateusz Zakrzewski z klasy I M, zdobywca 79 punktów.

Po raz pierwszy rozgrywano turniej darta, który sędziował nauczyciel Dariusz Zuzok. Wzięło w nim udział 16 zawodników. Zwyciężył Robert Koczy z II B – 790 punktów, przed Andrzejem Raszczykiem z I AT – 740 punktów i Kamilem Świącikiem z I AT – 710 punktów. Warto wspomnieć, że w każdej konkurencji swoich sił próbował Dyrektor CKU Andrzej Brzenczka, który dodatkowo po wręczeniu okazałych pucharów zagrał pokazowy mecz ze zwycięzcą turnieju tenisa stołowego.

 

 

 

 

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here