Sukces ZPiT „Strzecha” w konkursie „Śląskie śpiewanie”

0

Zespół Pieśni i Tańca "Strzecha" wziął udział w eliminacjach konkursu "Śląskie śpiewanie". Grupy dziecięca, dorosła oraz solistka Magda Jureczko zostały zakwalifikowane do finału.

17 kwietnia ZPiT wziął udział w eliminacjach konkursu "Śląskie śpiewanie" w Łaziskach Górnych. Grupy dziecięca, dorosła oraz solistka Magda Jureczko zostały zakwalifikowane do konkursu finałowego, który odbędzie się w połowie maja w Piekarach Śląskich. Organizatorami XIX Regionalnego Przeglądu Pieśni "Śląskie Śpiewanie" im. prof. Adolfa Dygacza są Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny oraz  Związek Górnośląski.

- reklama -

Przypominamy, że w dniu 21 kwietnia 2012 roku o godzinie 17.00 w Sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury przy ulicy Chopina 21 odbędzie się koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Strzecha" im. Joli Rymszy.  W koncercie pt. "Hej kole młyna…" zaprezentują się wszystkie grupy zespołu. W programie znajdą się pieśni i tańce raciborskie, górnicze cieszyńskie, mazowieckie, spiskie , beskidzkie oraz polonez i mazur. Bilety wstępu w cenie 5 zł można nabyć w kasie RCK.

 

/p/

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here