Zalegasz z czynszem? Możesz odpracować dług

0

Prace porządkowe, tragarskie, konserwatorskie, proste prace biurowe – w ten sposób najemcy miejskich mieszkań zalegających z opłatami za wynajem lokali mogą spłacić zadłużenie wobec Miejskiego Zarządu Budynków.

Zarządzeniem prezydenta z 17 kwietnia br., w celu ułatwienia osobom będącym w trudnej  sytuacji materialnej  lub życiowej spłaty zadłużenia z tytułu najmu lub odszkodowania za zajmowanie bez tytułu prawnego lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Racibórz oraz zasobu tymczasowych pomieszczeń utworzonych przez Gminę, wprowadzona zostaje możliwość spłaty zadłużenia w formie świadczenia rzeczowego na rzecz Gminy Racibórz.

- reklama -

Dłużnicy zainteresowani spłatą zaległości w formie świadczenia rzeczowego winni zgłosić się do Miejskiego  Zarządu Budynków w Raciborzu z dokumentami świadczącymi o trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

To jakie prace zostaną przydzielone poszczególnym dłużnikom, ustali specjalnie powołany zespół mediacyjny, zadecyduje zaś dyrektor MZB. W grę wchodzą wyłącznie prace porządkowe, tragarskie, konserwatorskie, proste prace biurowe, itp. Zarządzenie weszło w życie z dniem podpisania.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here