Różne wcielenia Roksany Lewak podczas „Spotkania z muzą”

3

Oriana Soika, Hanna Hołek, Marzena Korzonek wystąpiły już podczas "Spotkań z muzą", które odbywają się w Pałacyku Rafako. Tym razem publiczność miała okazję wysłuchać recitalu raciborzanki, Roksany Lewak (zdjęcia).

Roksana Lewak jest raciborzanką, studentką aktorstwa dramatycznego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, wokalnie wykształconą przez Elżbietę Biskup. Od 2010 roku współpracuje z Radiem Opole, użyczając swojego głosu w radiowym kabarecie „TeKa”. Jest absolwentką Szkoły Aktorskiej Doroty Pomykały "Art – Play" w Katowicach i filologii polskiej na Uniwersytecie Opolskim. Swój warsztat aktorski szlifowała między innymi pod okiem Jana Peszka, Teresy Pawłowicz, Doroty Pomykały, Doroty Zięciowskiej, Andrzeja Głowackiego, Małgorzaty Szczerbowskiej oraz Mirosława Bednarka. Podczas niedzielnego koncertu w Pałacyku Rafako artystka zmieniała się z każdą piosenką. Nie chodzi tylko o strój, ale również o jej grę aktorską, o nastrój jaki wprowadziła na sali. Każdy mógł poczuć emocje, które płynęły ze sceny.

- reklama -

 

 
 

 

Obecnie Roksana Lewak współpracuje z pianistą krakowskiej "Piwnicy pod Baranami" – Konradem Mastyłą, który w niedzielny wieczór towarzyszył artystce podczas czwartego już "Spotkania z muzą". Tym razem koncert odbył się pod hasłem "Walc serca". Mastyło wierną publiczność zdobył w krakowskim kabarecie "Piwnica pod Baranami". Nagrał muzykę do kilkudziesięciu znanych filmów, między innymi do filmów Krzysztofa Kieślowskiego – "Dekalog", "Podwójne życie Weroniki", "Trzy kolory".

 

/p/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Piękna, zmysłowa, zachwycająca, uwodzicielska scenicznie, a przy tym tak delikatna i autentyczna. Roksano jesteś prawdziwą damą sceny! Dzięki Tobie wyruszyłem wczoraj w piękną podróż, która trwa do teraz… I Pan Konrad – prawdziwy wirtuoz i profesjonalista pełną parą! Aż chciało się was oglądać!

  2. znakomity duet! uzupełniają się w 100% pracentach! genialnie aktorsko i wokalnie! ciary przechodzą!
    Oby dalsze swpotkania z muzą były na tak wyskim poziomie!

  3. Pani Roksano,jest pani wyjątkowa,piękna i aktorsko uzdolniona.Przy Pani piosenkach,czuję jakbym mieszkała w innym świeci.Ma Pani talent.Słuchać Panią bym mogła przez 24 godziny i to zamało.życzę sukcesów.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here