Wygraj 100 złotych do wykorzystania w Bahamas – rozstrz.

0

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z pięciu kuponów o wartości 100 złotych do wykorzystania w barze w klubie Bahamas w Rybniku. Za okazaniem kuponu do klubu wejdziesz za darmo!

Klub Bahamas powstał w 2005 roku w Rybniku i szybko pozyskał licznych klientów, dla których stał się wyjątkowym miejscem, a w jego egzotycznym wnętrzu o niepowtarzalnym klimacie można spotkać ciekawych i kulturalnych ludzi, poznać smak doskonałej i przede wszystkim bezpiecznej zabawy. Wprowadzone zasady, początkowo wzbudzające kontrowersje zaprocentowały i spowodowały, wylansowanie klubu wśród prestiżowych klientów. Klub posiada wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, doskonałe oświetlenie dyskotekowe i klimatyzację, co gwarantuje wysoki komfort imprez a bogata oferta baru zadowala podniebienia nawet najbardziej wymagających klubowiczów. Klub czynny w piątki i soboty od godziny 20.00. Wstęp od 21. roku życia.

- reklama -

 

 
Klub Bahamas
ul. Ks. Brudnioka 1
44-200 Rybnik
tel: 504 128 280
e-mail: [email protected] 

 

KONKURS:

Do wygrania mamy 5 kuponów do wykorzystania według własnego uznania w klubie Bahamas w Rybniku. Każdy kupon ma wartość 100 złotych. Dodatkowo za okazaniem kuponu dwie osoby będą mogły wejść do klubu za darmo.

Chcesz wygrać kupon o wartości 100 złotych do wykorzystania w Klubie Bahamas w Rybniku?
Wystarczy, że wyślesz SMS o treści AT.Raciborz na numer 71068.
Koszt wysłania SMS wynosi 1,00 zł netto (1,23 zł brutto)

Wygrywają osoby, które wyślą SMS najbliżej pełnej godziny każdego dnia trwania konkursu. Konkurs trwa od 4 do 12 maja. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą telefoniczną. Wyniki ogłoszone zostaną również na portalu raciborz.com.pl.

Konkurs prowadzony jest pod nazwą "Kupony do Bahamas".
Do wygrania jest kupon o wartości 100 złotych do wykorzystania w klubie Bahamas.
Nagrody otrzyma pięć osób, które prześlą SMS o godzinie jak najbardziej zbliżonej do pełnej godziny każdego dnia trwania konkursu.

Przeczytaj: regulamin konkursu / reklamacje / regulamin usługi
Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here