Będą zbierać nakrętki by pomóc Paulince

1

Klub Kibica KS AZS Rafako apeluje o zbiórkę plastikowych nakrętek od butelek typu PET. Fani siatkówki chcą pomóc w ten sposób małej Paulince z Modzurowa, poparzonej w ubiegłym roku w pożarze.

 

- reklama -

 

 

 

Niedawno pomagaliśmy dzieciakom wspierając i zbierając pieniądze podczas meczu na WOŚP. Tym razem chcielibyśmy zaprosić wszystkich kibiców i nie tylko do udziału w zbiórce nakrętek od butelek typu PET. Dochód uzyskany ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na ratowanie zdrowia małej Paulinki z Modzurowa, która wbiegła w płomienie, żeby ratować swoją babcię.

Jest to nasza lokalna sprawa, więc tym bardziej można ją wspierać. Nie trzeba nic robić, a można pomóc innym, do czego serdecznie zapraszamy!

Zbiórka nakrętek przebiegać będzie w trzech etapach. Pierwszy z nich rozpoczyna się właśnie w tym momencie i potrwa do pierwszego meczu AZS-u w rundzie jesiennej(termin 1 meczu zostanie podany przed rozpoczęciem sezonu). W tym dniu pod halą będzie można oddawać zebrane nakrętki. Dla osoby indywidualnej lub grupy(max.3 osoby), która dostarczy nam najwięcej nakrętek Kibice AZS-u ufundują nagrody i gadżety związane z klubem.

Drugi etap potrwa od pierwszego meczu do końca roku czyli 31 grudnia 2012.

Trzeci etap potrwa od 1 stycznia do końca sezonu.

Tak naprawdę jednak nie liczą się nagrody, a chęć pomocy małej Paulince, która mamy nadzieję w przyszłości zostanie kibicem AZS-u !

Oddawać zebrane nakrętki będzie można pod hala w dniach meczowych oraz indywidualnie(należy się wcześniej umówić-kontakt na oficjalnej stronie AZS-u)

Co zbieramy ?

Zbieramy wszystkie plastikowe zakrętki od napojów, środków czystości, artykułów spożywczych np. jogurtów. Nakrętki muszą być czyste i suche. Nakrętki muszą być zapakowane w szczelne worki lub kartony i opisane (imię, numer telefonu(w celu skontaktowania się w razie odbioru nagrody), ew. nazwa grupy), o ile osoba oddająca będzie chciała wziąć udział w konkursie(można oddać anonimowo). Po każdym z etapów organizatorzy zbiórki podadzą jej wynik i zwycięzców.

 Jak możecie pomóc ?

– zbierać sami nakrętki
– zachęcać innych
– informować o zbiórce znajomych, rodzinę, przyjaciół
– wrzucać informacje na fora, portale społecznościowe, blogi
– pomóc w transporcie nakrętek
– możecie wydrukować plakat zachęcający do zbiórki, a obok plakatu postawić karton lub powiesić siatkę(np. w swojej klatce w bloku), aby ludzie wrzucali nakrętki
– zachęcić firmy do zbierania nakrętek(na pewno sporo z nich ma konferencje, delegacje na których jest pełno butelek)

Informacja o naszej zbiórce zostanie przekazana do mediów. Postaramy się wciągnąć w zbiórkę jak najwięcej osób. Zachęcamy wszystkich gorąco do włączenia się do naszej akcji ! Nasz cel to zebrać 3 tony nakrętek, które zostaną przekazane Fundacji ks. Joachima Krolla – pełnomocnika rodziny Paulinki.

Pamiętajmy-tylko wspólne działanie gwarantuje sukces !  Wszelkie osoby które chciałyby pomóc prosimy o kontakt na maila: *[email protected]*

Link do akcji na facebooku: https://www.facebook.com/events/442453185773595

Więcej informacji:  http://rafako-raciborz.cba.pl

http://kkrraciborz.cba.pl/viewtopic.php?f=24&t=75 (zapraszamy do dyskusji)
http://pomocpaulince.pl
https://www.facebook.com/azsraciborz
https://www.facebook.com/kibiceazs

Z kibicowskim pozdrowieniem

Zielona Armia-Kibice AZS-u.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. zapas

    to jest jedynie słuszne ! księża dziewice otrzymują co roku z naszego koszyka 10 miliardow , a chore dziecko ? niech rowiesnicy zbierają dla niego nakrętki ! tj temat do teleexpresu !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here