II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II w G-5

0

Dnia 05 VI 2012r w Gimnazjum nr 5 w Raciborzu odbył się konkurs wiedzy o Janie Pawle II pt.”Lolek, Karol, Jan Paweł II- papież.” Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych, a organizowany przez Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II oraz Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składał się on z trzech etapów.
W pierwszym etapie uczniowie mieli do rozwiązania test wiedzy o Janie Pawle II, który zawierał 23 pytania. Z tej części można było uzyskać maksymalnie 23 punkty. W drugiej części konkursu uczestnicy mieli odpowiedzieć na 11 pytań. Odpowiedzi na pytania były podane w formie rozsypanki. Po udzieleniu odpowiedzi zadaniem uczestników było narysowanie krzyżówki z hasłem „SANTO SUBITO”. Trudność tego zadania polegała na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na pytania.
W trzeciej części konkursu należało narysować plakat na podstawie hasła z krzyżówki. Uczniowie wykazali się tu wielką wyobraźnią i talentem.


Po podsumowaniu punktów wyłoniono trzy zwycięskie drużyny:


I miejsce – SP3

Mateusz Stawinoga

Julia Kubenko


II miejsce – SP15

Karolina Kubala

Aleksandra Bachryj


III miejsce – SP4

Szymon Tiebler

Tomasz Cynar


Laureaci zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymali słuchawki do komputera a II i III miejsce wyróżniono bonami książkowymi o wartości 50 zł.


Wszyscy dobrze się bawili łącząc wiedzę z zabawą. Czekamy na uczestników w następnym roku.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here