Studenci pedagogiki pożegnali się z uczelnią

1

Prawie 250 studentów pedagogiki zakończy w tym roku edukację w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. W czwartkowy poranek w auli odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku (zobacz zdjęcia>>).

W auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu odbyło się uroczyste zakończenie studiów dla studentów trzeciego roku pedagogiki. – Chcemy uhonorować naszych studentów za wysiłek włożony w edukację, wyniki oraz ich działalność w kołach naukowych – mówiła dyrektor Instytutu Studiów Edukacyjnych, dr Beata Fedyn. – Uroczystość organizowana jest co roku. Zazwyczaj studenci mogą oglądać występy zaprzyjaźnionych szkół – dodała.

- reklama -

 

 

 

 

W tym roku mury uczelni opuści 250 absolwentów pedagogiki. Podczas uroczystego zakończenia roku studenci mogli obejrzeć występ uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Syryni. PWSZ już od kilku lat współpracuje z tą placówką. Studenci pedagogiki odbywają tam swoje praktyki. – Na scenie zobaczymy około 50 aktorów. To był nie lada wysiłek przygotować tak liczną grupę do występu – mówiła dyrektor szkoły w Syryni. Uczniowie szkoły zaprezentowali się w spektaklu przedstawiającym historię szkolnictwa naszego regionu. Scenariusz przygotowały nauczycielki języka polskiego Joanna Kondziołka oraz Mariola Michalska.

 

/p/

——————————————————

Polecamy również: NA TEMAT: Światowy Dzień Krwiodawcy [WIDEO]

Zobacz jaką drogę "przechodzi" Twoja krew po oddaniu w raciborskim Krwiodawstwie…

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here