Zwiedzaj zamek indywidualnie

Po raz kolejny, nie jak dotąd w wyznaczonych godzinach z przewodnikiem, ale indywidualnie będzie można zwiedzać raciborski zamek  w najbliższą niedzielę. W zamkowych pomieszczeniach będą dostępni wolontariusze – przyjaciele zamku, którzy udzielą niezbędnych informacji.

Na turystów czekają rozmaite wystawy, w tym śląskie Sherwood, wystawa poświęcona policji, zamkowy antykwariat naukowy z zabytkami historii naturalnej i techniki, wystawa modeli okrętów wojennych i zbroje. W zamkowym Punkcie Informacji Turystycznej czekają bezpłatne materiały promocyjne, w tym foldery na temat zamku.

- reklama -

 

To już kolejny taki dzień, kiedy turyści i odwiedzający mogą zobaczyć zamek samodzielnie. Punkt Informacji Turystycznej będzie czynny w niedzielę 8 lipca, jak zwykle, od 10 do 18. Zwiedzanie zaplanowano w godzinach od 14.00 do 18.00

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. To chyba jakieś nieporozumienie! …czemu znowu to ograniczenie czasowe??….jeśli mam czas przed południem,przed godz.14tą – a zamek jest otwarty- czemu nie mogę zwiedzać w tym czasie????….KIEDY W NASZYM RACIBORZU BEDZIE NORMALNIE ..?? …miedzy 14-18 upał,żar zlewa z nieba….kto przyjdzie? …a po 18tej zamkniete…hmmm…mamy lato,dzień dłuuugi…..to uwagi i pytania do pracowników Punktu Informacyjnego przy Zamku.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here