
Strażacy wyciągnęli zwłoki mężczyzny z Odry. Okazało się, że należały do 87-latka, który od kilku dni poszukiwany był przez policję. Rodzina już potwierdziła jego tożsamość. Na chwilę obecną nie wiadomo co było przyczyną jego śmierci.
W czwartek z Odry (na wysokości ul. Bosackiej w Raciborzu) strażacy wyciągnęli zwłoki mężczyzny. Okazało się, że był to 87-letni mężczyzna, który od kilku dni poszukiwany był przez policję. Mężczyzna wyszedł z domu 19 sierpnia i nie powrócił. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie na policję. Jego zwłoki w Odrze zauważyli mieszkańcy ulicy Bosackiej. Rodzina rozpoznała mężczyznę. Sekcja zwłok wyjaśni co było przyczyną jego śmierci.
/p/






![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)




![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








