Projekt „Piotr Nalepa Breakout Tour” w Raciborzu

0

7 października o godz. 18.00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się koncert projektu "Piotr Nalepa Breakout Tour" poświęcony pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Gościnnie z grupą Breakout wystapi Marzena Korzonek.W roku 2008 przypadła czterdziesta rocznica powstania grupy Breakout. Była to niepowtarzalna okazja do przypomnienia twórczości zespołu. Po telewizyjnym koncercie Breakout Festiwal 19.06.2007r. w Rzeszowie rusza projekt Piotr Nalepa Breakout Tour. Koncert opiera się na najlepszych piosenkach Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy.  To wyjątkowe zdarzenie dla wszystkich ponieważ od lat Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe).

Teraz na koncercie można wysłuchać obok siebie między innymi: Modlitwy, Kiedy byłem małym chłopcem, Na drugim brzegu tęczy, Gdybyś kochał hej, Poszłabym za tobą, a także nowych wersji Do kogo idziesz i Chciałabym być słońcem, które zostały nagrane i wydane na singlu rozpoczynającym właśnie swój radiowy byt. Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn Miry i Tadeusza Piotr Nalepa. Decyzja o powołaniu tego projektu zapadła po sukcesie artystycznym Breakout Festiwal i wrażeniu jakie na Piotrze zrobiła śpiewająca piosenki Miry wokalistka JEAN. Koncert oglądało 4ooo ludzi zgromadzonych w rzeszowskiej hali Podpromie. Występowali  z nami także Ewa Bem, Kasia Kowalska, Maciek Maleńczuk Paweł Kukiz, Artur Gadowski.

- reklama -

Bilety na koncert, który odbędzie się 7 października w Raciborzu w cenie 30 i 40 złotych do nabycia w kasie Raciborskiego Centrum Kultury.

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here