Gmina Krzyżanowice: nowe pomoce dydaktyczne dla szkół

0

Już wkrótce uczniowie w Gminie Krzyżanowice w czasie zajęć pozalekcyjnych będą mogli korzystać z nowych pomocy dydaktycznych. komputery, gry edukacyjne, materiały plastyczne, klocki – to tylko niektóre z pomocy dla dzieci.

Przetarg na "Dostawę Pomocy Dydaktycznych do zajęć pozalekcyjnych realizowanych w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Krzyżanowice w ramach projektu pt. "Indywidualizacja kluczem do sukcesu ucznia"" został ogłoszony przez Gminny Zespół Oświaty Kultury Sportu i Turystyki w Krzyżanowice z siedzibą w Tworkowie.

- reklama -

Całość projektu była podzielona na osiem części. Do tej pory uUdało się wyłonić wykonawców pięciu z nich. Zwycięzcą "Części I. Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego" została firma z Raciborza,  która jest zobowiązana dostarczyć do 31.10.2012 m. in. przenośną tablicę interaktywną, projektor multimedialny, odtwarzacze CD/MP3, komputery przenośne.


Po unijną kasę dla dzieci sięgnął GZOKSiT w Krzyżanowicach
z siedzibą w Tworkowie (fot.gzoksit.krzyzanowice.pl).

Kolejne części przetargu dotyczyły dostarczenia pomocy dydaktycznych do szkół w gminie – Tworkowa, Bieńkowic, Chałupek, Krzyżanowic. Zwyciężyła firma z Warszawy, która dostarczy do 31.10.2012 m. in. gry planszowe, zestawy ćwiczeń pomagające doskonalić aparat oddechowy, przeznaczone dla dzieci gry typu rybki służące utrwalaniu głosek, gra strategiczna, klocki, wielofunkcyjne kredki, materiały plastyczne itd.

Czekamy na informacje dotyczące wyłonienia zwycięzców w przetargu na części VI-VIII projektu, które dotyczyły dostawy strojów ludowych i pomocy dydaktycznych dla szkół w Owsiszczach i Zabełkowie.

/żet/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here