Pijana kobieta leżała pod ławką

W środę rano strażnicy miejscy po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia udali się do parku przy ulicy Basztowej. Na miejscu okazało się, że pod jedną z ławek leżała kompletnie pijana kobieta.

W środę rano Straż Miejska w Raciborzu otrzymała zgłoszenie o tym, że pod ławką w parku przy ulicy Basztowej leży kobieta. Strażnicy udali się na miejsce. Okazało się, że leżała tam kompletnie pijana, 50-letnia mieszkanka Raciborza. – Dziękujemy osobie która w dniu dzisiejszym powiadomiła Komendę Straży Miejskiej. Przy obecnie występujących w godzinach rannych niskich temperaturach szybka reakcja mieszkańców i powiadomienie właściwych służb może przyczynić się do tego, że służby te zdążą na czas do osób potrzebujących pomocy – mówią w raciborskiej komendzie Straży Miejskiej.

- reklama -

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj