Haloween w kinie Bałtyk w Raciborzu

W nocy, 31 października w kinie Bałtyk odbędzie się maraton filmowy z okazji Halloween. Początek maratonu o godzinie 22.30. W programie – "Dom w głębi lasu", "Kronika opętania" i "Czarnobyl. Reaktor Strachu".

"Dom w głębi lasu"
Nowy horror twórców "The Avengers" i "Projekt: Monster" z Chrisem Hemsworthem ("Thor") w roli głównej. "Piła" była przy nim jedynie niewinną zabawą. Grupa studentów wybiera się na weekend do domku w lesie, gdzie z dala od cywilizacji mogą robić wszystko, na co przyjdzie im ochota. W miejscu, do którego dotrą nie ma zasięgu komórek, a GPS nie odnajduje go na mapie. Jak mówi spotkany w pobliżu farmer "Mogę pomóc wam tam dotrzeć, ale wydostać się będziecie musieli na własną rękę". Ale czy będą w stanie? Jeśli sądzisz, że już znasz tę historię, zastanów się raz jeszcze.

- reklama -

"Czarnobyl. Reaktor strachu"
Czwórka Amerykanów i norwesko-australijska para wyrusza do Europy Wschodniej w poszukiwaniu mocnych wrażeń. Wynajmują przewodnika, który zabiera ich do Prypeci, miasta widma, gdzie mieszkali pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po wybuchu w 1986 roku wszystkich wysiedlono. Chris (Jesse McCartney), Natalie (Olivia Taylor Dudley), Amanda (Devin Kelley) i ich przyjaciele zmuszeni są zostać w osadzie po zmroku. Wtedy przekonują się, że oprócz nich jest tam ktoś jeszcze.

"Kronika opętania"
Clyde Brenek (Jeffrey Dean Morgan), podczas weekendowej wyprzedaży, kupuje swojej córce Em (Natasha Calis) tajemnicze drewniane pudełko. W domu dziewczynka otwiera je i znajduje zagadkowe przedmioty. Od tej pory zaczyna zachowywać się coraz dziwniej, wręcz przerażająco. Clyde i Stephanie (Kyra Sedgwick), jego była żona i matka Em, dochodzą do wniosku, że córka została opętana.

Karnety na maraton w cenie 25 złotych.

 

 
Kino Bałtyk
ul. Londzina 13
Racibórz
tel. 32 415 20 33 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here