
W związku ze Świętem Zmarłych oraz Zaduszkami, 1 i 2 listopada raciborski zamek będzie nieczynny. Turyści, którzy w tych dniach przyjadą do Raciborza nie będą mogli również skorzystać z Punktu Informacji Turystycznej.
W związku ze Świętem Zmarłych oraz Zaduszkami, 1 i 2 listopada raciborski zamek będzie nieczynny. Nie będzie więc możliwe zwiedzanie pomieszczeń, dziedzińca jak również skorzystanie z Punktu Informacji Turystycznej. Dużo będzie się natomiast działo na zamku a następnych dniach. 3 i 4 listopada odbędzie się tam bowiem IX Raciborski Festiwal Podróżniczy "Wiatraki", a ramach którego będzie można zwiedzić obiekt u boku przewodnika.
/p/





![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)
![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)
![Duet Kowalewska & Kuder prezentuje nowy singiel „Twist” [WIDEO] Kowalewska & Kuder](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/2-twist-kowalewska-kuder.jpg)




![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)

![Dożynki miejskie 2025. Święto plonów na Ostrogu [ZDJĘCIA] Dożynki miejskie 2025. Święto plonów na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/09/dozynki-miejskie-raciborz-ostrog.jpg)
![Koncert debiutancki Justyny Bulendy na raciborskim zamku [ZDJĘCIA] Koncert debiutancki Justyny Bulendy na raciborskim zamku](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/08/justyna-bulenda-voltage-zamek.jpg)
![Zamek Piastowski i głębiny oceanu, czyli lato z raciborską biblioteką [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/07/lato-z-biblioteka.jpg)






