Miasto zmienia plany zagospodarowania, można zgłaszać uwagi

0

Urząd Miasta zamierza zmienić plany zagospodarowania przestrzennego dla Proszowca – Starej Wsi, Studziennej i Sudołu, Śródmieścia i Ostroga. Od 19 listopada będzie można zapoznać się ze zmianami i zgłosić swoje uwagi. Urząd Miasta Racibórz ogłasza, że w dniach od 19 listopada do 17 grudnia 2012 roku będzie można zapoznać się z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów zlokalizowanych w jednostkach strukturalnych Proszowiec – Stara Wieś, Studzienna i Sudół, Śródmieście oraz Ostróg w Raciborzu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Plany dostępne będą do wglądu w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach od 8:30 do 15:30, a także w środy i piątki w godzinach od 8:30 do 13:30 w pokoju 208 w siedzibie Urzędu Miasta Racibórz.

- reklama -

Ponadto na 12 grudnia 2012 r. zaplanowano również dyskusję publiczną nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązania. Dyskusja odbędzie się w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta (pokój 108, I piętro) o godzinie 15:00.

Wszelkie uwagi i zastrzeżenia należy składać na piśmie do Prezydenta Miasta Racibórz z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której dotyczy uwaga w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 grudnia 2012 roku.

/żet/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here