Starostwo Powiatowe w Raciborzu szuka prawników

0

W zawiłym systemie prawny naszego kraju trudno jest odnaleźć się nawet urzędnikom. Starostwo Powiatowe ogłosiło przetarg na roczną kompleksową obsługę prawną starostwa.

Starostwo Powiatowe w Raciborzu ogłosiło przetarg na kompleksową obsługę prawną starostwa w zakresie ustawowych zadań oraz udzielanie porad prawnych w Ośrodku Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu.
Obsługa prawna będzie obejmować m. in. sporządzanie opinii prawnych, udzielanie porad i konsultacji prawnych, reprezentowanie starostwa w postępowaniach przed sądami i urzędami, nadzór nad postępowaniami edukacyjnymi, opiniowanie projektów aktów prawnych sporządzanych przez starostwo itd.

O tym jak ważny jest dostęp do profesjonalnego poradnictwa prawnego przekonała się niedawno Rada Miasta Racibórz – czytaj również artykuł: Uchwała regulująca godziny pracy gastronomii to bubel prawny.
Zwycięzca przetargu będzie miał zapewniony lokal, dostęp do internetu, sprzęt komputerowy i oprogramowanie, telefon stacjonarny i urządzenia biurowe. Kontrakt na świadczenie usług prawniczych potrwa od 2 stycznia 2013 roku do końca grudnia 2013 roku.

/żet/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here