Tereny inwestycyjne Wodzisławia w krajowej czołówce

0

"Wodzisław Śląski – Obszar Olszyny" zajął dwunaste miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Grunt na Medal". W całym województwie śląskim żadna oferta inwestycyjna nie przebiła wodzisławskiej.

Teren inwestycyjny zlokalizowany w Wodzisławiu Śląskim – Obszarze Olszyny zajął 12. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Grunt na medal 2012". Tym samym promowane niedawno na antenie ogólnopolskich telewizji tereny inwestycyjne miasta zostały uznane najlepiej przygotowanym pod inwestycje terenem w całym województwie śląskim.

Władze Wodzisławia aktywnie zabiegają o przyciągnięcie inwestorów. (fot. wodzislaw-slaski.pl). Czytaj również artykuł: Ofensywa gospodarcza Wodzisławia Śląskiego.

- reklama -
12. miejsce w konkursie jest nie lada osiągnięciem. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 199 gmin z całej Polski, które nadesłały 302 oferty. Laureaci konkursu (pierwsza szesnastka) mogą liczyć na większe zainteresowanie inwestorów zgłaszających się do Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych lub jej regionalnych partnerów – Centrów Obsługi Inwestora.

Władze Wodzisławia aktywnie zabiegają o inwestorów (fot. wodzislaw-slaski.pl). Czytaj również artykuł: Wodzisław promuje się w TVN  i zobacz zdjęcia z planu zdjęciowego filmu promującego walory inwestycyjne miasta.

Do udziału w konkursie zachęcał prywatnych posiadaczy nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych Mirosław Lenk w kwietniu 2012 roku. – Niniejszym, gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, co daje szansę na promocję posiadanych terenów, pozyskanie inwestora zagranicznego, jak również stwarza możliwość przedstawienia gminy jako dobrego miejsca dla inwestycji produkcyjnych – pisał w zamieszczonym na stronie internetowej Raciborza apelu prezydent Mirosław Lenk.

/żet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here