Podejrzany o kilka włamań zatrzymany przez policję

1

Kolejny sukces raciborskich kryminalnych. Po krótkim śledztwie zatrzymali 26-latka podejrzanego o dwukrotne włamanie do baru na Klasztornej. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec niego 2 miesiące aresztu.

Raciborscy kryminalni 19 listopada w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali osobę podejrzaną o dokonanie dwukrotnie kradzieży z włamaniem do baru przy ul. Klasztornej w Raciborzu. Do przestępstwa doszło w okresie od 5 do 8 listopada 2012 roku, a skradzione wówczas zostały pieniądze i artykuły spożywcze. Jak się okazało, zatrzymany mężczyzna to 26-latek bez stałego miejsca pobytu. Podwójna kradzież z włamaniem do baru to nie jedyne przestępstwo młodego mężczyzny, gdyż kolejny zarzut w stosunku do jego osoby to kradzież z włamaniem do sklepu w Raciborzu przy ul. Opawskiej w nocy z 10/11 listopada 2012 roku. Wówczas zostały skradzione pieniądze.

- reklama -

Dziś Sad Rejonowy w Raciborzu na wniosek Prokuratury Rejonowej w Raciborzu zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

 

źródło: KPP Racibórz

/ps/

 

————————————————

 

Polecamy również: Jakość życia w Rudniku coraz lepsza [WIDEO]

 

W Rudniku trwa budowa kanalizacji sanitarnej, do której dołożył się Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Ci, do których inwestycja jeszcze nie dotarła już nie mogą się doczekać.

 
 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Wielki mi sukces ! Zima idzie, gość chciał mieć wyro i michę, to dał się złapać. Im zimniej, tym takich „sukcesów” będzie więcej…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here