Gwiazdka Serc – co jeszcze w ten weekend?

0

Koncert zespołu Underskin, występ Kabaretu Młodych Panów, koncert świąteczny SKZR Źródło, premierowy spektakl grupy Irrealis – to niektóre wydarzenia, jakie będą miały miejsce w regionie w ciągu najbliższych kilku dni.

14 grudnia: XII edycja Gwiazdki Serc

- reklama -

W piątek, 14 grudnia o godzinie 18.00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się XII edycja koncertu charytatywnego Gwiazdka Serc, którego organizatorem jest Raciborska Izba Gospodarcza. Do tej pory pieniądze, zebrane podczas koncertu przeznaczone zostały między innymi na sprzęt gospodarstwa domowego dla placówki opiekuńczo – wychowawczej (2012 rok) oraz na stypendia dla najuboższych uczniów raciborskich szkół (2011 rok). W ubiegłym roku udało się zebrać aż 31 tys. złotych. Każdego roku koncert odbywa się pod innym hasłem, w tym roku brzmi ono "Świąteczna aleja gwiazd".

 

 

14 grudnia: Koncert Underskin na Końcu Świata

W piątek, 14 grudnia o godz. 19.00 na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" odbędzie się koncert zespołu Underskin. Wydarzenie to będzie inauguracją nowego cyklu eventów muzycznych pod znaczącą nazwą "Scena młodych". Wstęp wolny.

15 grudnia: Koncert pastorałek na Końcu Świata

W sobotę, 15 grudnia o godz. 20.00 na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" odbędzie się koncert projektu "Zagroda Sołtysa". W programie najpiękniejsze pastorałki, ale nie tylko. Wstęp wolny.

15 grudnia: Kabaret Młodych Panów wystąpi w Pszowie

W sobotę, 15 grudnia o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie wystąpi Kabaret Młodych Panów. Bilety na występ w cenie 30 i 40 złotych do nabycia w kasie MOK.

15 grudnia: Spektakl "Irrealis, albo noga w cemencie" w MDK

W sobotę, 15 grudnia o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu z okazji 10-lecia grupy Irrealis odbędzie się premiera spektaklu grupy Irrealis pt. "Irrealis, albo noga w cemencie". W spektaklu wystąpią obecni aktorzy grupy Irrealis, członkowie grupy z lat 2002 – 2012 oraz wokalistki Młodzieżowego Domu Kultury. Wstęp wolny.

16 grudnia: Koncert świąteczny w wykonaniu SKZR Źródło

W niedzielę, 16 grudnia o godz. 16.00 w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina odbędzie się koncert świąteczny Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło". Koncert połączony będzie z obchodami 15-lecia stowarzyszenia. Wstęp wolny.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here