Konkurs „Mistrz Fletu” rozstrzygnięty

3

Powiatowy konkurs „Mistrz Fletu” już po raz dwunasty odbył się w Klubie dla Młodzieży „Strefa" prowadzonym przez raciborskie stowarzyszenie "Pomocna Dłoń". Rywalizowały zespoły z podstawówek i gimnazjów.

 

- reklama -

 

Opiekunowie zespołów podkreślają, że konkurs już tradycyjnie przygotowany był na wysokim poziomie. Zjeżdżają sie na niego uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z całego powiatu. Młodych muzyków oceniało jury: Iwona Pardon-Chojecka, Iwona Cytera i Marceli Reszka.

Wyniki:

* W kategorii gimnazjów:
 – I miejsce trio fletowe z Gimnazjum nr 2 w Raciborzu, opiekun Ilona Rucińska.
 –  II miejsce zespół fletowy z Zespołu Szkół w Pietrowicach Wielkich, opiekun Dorota Olbrich.

* W kategorii szkół podstawowych:
– I miejsce ex quo kwartet fletowy ze szkoły podstawowej nr 1 z Oddziałami integracyjnymi opiekun Piotr Pisarczyk oraz zespół fletowy z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego nr 1 w Raciborzu – opiekun Anna Reszka.
-II miejsce ex quo zespół fletowy z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu
– opiekun Małgorzata Pisarczyk oraz zespół fletowy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, opiekun Marta Otręba.

Najlepszym zespołem a zarazem zdobywcą Grand Prix konkursu został zespół fletowy ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu, opiekun Anna Reszka.

W organizacji konkursu jak zwykle pomagali wolontariusze Klubu "Strefa": Ewa Domachowska, Tomasz Lesniok, Marcin Kieżyński, Dawid Kilar, Beata Miensopust, Maria Joneczek.

/Stowarzyszenie Pomocna Dłoń/

/s/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Droga redakcjo ! Proszę uważnie przeczytać tekst,”Najlepszym zespołem a zarazem zdobywcą Grand Prix konkursu został zespół fletowy ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu, opiekun Anna Reszka.”. Zatem tytuł zupełnie nie odpowoada prawdzie>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here