Pingpongiści rywalizowali w Arenie Rafako

0

W sobotę 22 grudnia w hali widowiskowo-sportowej OSiR rozegrano I Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach wzięło udział ośmiu zawodników, spośród których najlepszy okazał się Krzysztof Grab.

I Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego rozgrywano systemem każdy z każdym i grano po trzy sety w każdym meczu, co oznaczało że mogą paść tylko dwa rodzaje wyników, 2:1 lub 3:0. Każdy z graczy rozegrał w sumie 21 setów, które wyłoniły zwycięzcę. Jako jedyny wszystkie swoje mecze wygrał Krzysztof Grab, pokonując wszystkich rywali po kolei 3:0. Na drugim miejscu uplasował się Jan Smereka (pięć zwycięstw, dwie porażki), a trzecią lokatę zajął Mirosław Jaskot (cztery wygrane przy trzech porażkach). Podobnym stosunkiem meczów mogli pochwalić się także czwarty Marian Cebo oraz piąty Aleksander Borkowski, ale w bezpośrednich pojedynkach okazali się słabsi od Mirosława Jaskota.

- reklama -

 

Podium zawodów:

I miejsce: Krzysztof Grab
II miejsce: Jan Smereka
III miejsce: Mirosław Jaskot

 

Po zakończeniu zawodów singlowych rozegrano także szybki turniej deblowy. Zawodnicy wylosowali sobie partnerów deblowych, a następnie rozegrali po trzy mecze. W turnieju deblowym zwyciężyła para Krzysztof Grab/Aleksander Borkowski.

 

OSiR

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here