Dzień Babci i Dziadka

0

„Nikt nie jest w stanie zapewnić dzieciom tego,
co mogą im dać dziadkowie:
to oni obsypują pyłem gwiazd życie swoich wnucząt”.

A. Haley

- reklama -

Dnia 18 stycznia w grupie dzieci piecioletnich odbyła się wspaniała uroczystość. Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni
w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.
Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny – przedstawienie „Kolorowe Choinki oraz wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Dzieci przygotowały również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne naszyjniki z masy solnej i kolorowe bałwanki.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Dzieci, poprzez wiersz i piosenkę, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
W przyjęciu gości pomogli rodzie, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Składamy rodzicom serdeczne podziękowania.
A Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i radości czerpanej przez i od wnuków.
Opr. I. Perek i S. Henrykowska

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here