Policja podsumowała ubiegły rok: wykrywalność wzrosła

0

W raciborskiej komendzie odbyła się narada roczna raciborskiej policji. Podsumowując ubiegły rok, na uwagę zasługuje, że kolejny raz nasi policjanci odnotowali wzrost wykrywalności przestępstw. Statystyki policja 2012 .

Głównym tematem odbywającej się 31 stycznia narady było omówienie efektów pracy raciborskich policjantów w 2012 roku. komendant powiatowy policji w Raciborzu mł. insp. dr Paweł Zając w swoim wystąpieniu podkreślił, że raciborscy mundurowi skutecznie ograniczyli przestępczość w 2012 roku na podległym terenie, przy jednoczesnym wzroście wykrywalności już zaistniałych przestępstw. Szef podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym za rzetelnie pełnioną służbę i pracę. Podkreślił również bardzo dobrą współpracę ze wszystkimi służbami mundurowymi.

- reklama -

 

Odrębne podziękowania skierował do władz miasta i starostwa oraz samorządów lokalnych za udział oraz wsparcie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Dzięki przeznaczeniu przez samorządy środków finansowych Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu i dwa podległe Komisariaty Policji wzbogaciły się o 3 nowe radiowozy i nowy namiot chroniący policjantów w trakcie wykonywanych przez nich obowiązków służbowych.

 

 

W dalszej części głos zabrali także zaproszeni goście, m.in. przedstawiciele władz samorządowych, prokuratury rejonowej, sądu rejonowego podsumowali współpracę z raciborską Policją.

 

źródło: KPP Racibórz

oprac /ps/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here