Turniej tańca towarzyskiego – co jeszcze w ten weekend?

0

Bal karnawałowy na Końcu Świata, koncert noworoczny w kościele WNMP, występ Kabaretu Młodych Panów – to tylko niektóre wydarzenia, jakie będą miały miejsce w ciągu najbliższych kilku dni w regionie.

2 lutego: Karnawałowy bal na Końcu Świata

- reklama -

W sobotę, 2 lutego o godz. 21.00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata w Raciborzu rozpocznie się bal karnawałowy. W programie dancing, uroczyste wprowadzenie sztandaru i złożenie ślubowania, kartki na mięso upoważniające do 10 % zniżki na piwo, loteria fantowa oraz konkurs na najbardziej epokowe przemówienie. Wstęp 5 złotych.

2 lutego: Grupa Bez Nazwy i Perspektywa w Strzesze

To będzie pierwszy tego typu koncert – "Grupa Bez Nazwy" i "Perspektywa", oba działające w Raciborskim Centrum Kultury wystąpią razem w koncercie "Zimowe piosenki". Wydarzenie już 2 lutego o godz. 18.00 w Domu Kultury "Strzecha". Wstęp 5 zł.

2 lutego: Kabaret Młodych Panów w Radlinie

W niedzielę, 3 lutego o godz. 17.00 i 19.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie będzie można obejrzeć występ Kabaretu Młodych Panów. Artyści wystąpią w programie "Bezczelnie młodzi".

3 lutego: I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

W niedzielę, 3 lutego w Arenie Rafako w Raciborzu odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, a jego uczestnicy będą walczyć o puchar Piasta. Przed południem zaprezentują się dzieci ze szkół podstawowych będących w początkowym etapie swojej tanecznej kariery, czyli pary posiadające klasę E. O godz. 13.00 zobaczymy tancerzy w wieku gimnazjalnym, a o 17.00 na parkiet wyjdą najstarsze pary w kategorii hobby Open oraz występujące w klasie tanecznej B, gdzie podziwiać będziemy jakość techniki tanecznej, mocno rozbudowane choreografie oraz idealne zgranie pary.

3 lutego: Koncert noworoczny w kościele WNMP

W niedzielę, 3 lutego o godz. 18.00 w kościele WNMP przy ul. Mickiewicza 8 w Raciborzu odbędzie się koncert noworoczny w wykonaniu Olgi Prochazkovej i Frantiska Smita. Wstęp wolny.

3 lutego: Koncert karnawałowy na Zamku

W niedzielę, 3 lutego o godz. 15.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się koncert karnawałowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Raciborzu. Wstęp wolny.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here