Centrum Dachowe: trwałość i solidność

Dach jest najważniejszą, zapewniającą ochronę częścią domu, dlatego musi być wykonany fachowo. W Centrum Dachowym Gerarda Kocięby fachowość jest gwarantowana.
Centrum Dachowe Gerarda Kocięby działa na rynku już od piętnastu lat. O jego powstaniu zadecydowała chęć prowadzenia działalność na własny rachunek i… potrzeba rynku. W tamtym czasie w Krzanowicach nie było drugiego takiego fachowca i punktu, więc rozpoczęcie działalności przez Gerarda Kociębę było idealnym trafieniem w niszę.

Mocną stroną działalności Gerarda Kocięby jest rozbicie działalności na branże usługową i handlową. – Zdarzają się klienci, którzy mają swoich znajomych dekarzy lub sami się na tym znają i po prostu kupują u nas materiał. Ceny mamy bardzo niskie, takie jak u producenta, więc ta część naszej działalności działa bardzo dobrze – mówi pracownik Centrum Dachowego.

- reklama -

W Centrum Dachowym Gerarda Kocięby można skorzystać z usług fachowych dekarzy, ale również kupić materiały po niskich, producenckich cenach.

 

Z drugiej strony na rynku wcale nie ma zbyt wielu fachowców – dekarzy, więc i ta część działalności sprawdza się doskonale. – Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług nigdy nie odchodzą niezadowoleni. Trwałość i solidność – to nasze atuty. Poza tym dach jest najważniejszą częścią domu, on zapewnia ochronę, każdy musi go mieć, a do tego musi on być należycie wykonany – zapotrzebowanie na te usługi, szczególnie wykonane prawidłowo, nie spada – objaśnia mocne strony branży i Centrum Dachowego Karol Kukliński.

Centra budowlane nie stanowią poważnej konkurencji dla Centrum Dachowego, mimo że sprzedają materiały tych samych producentów po niższych cenach. Wydaje się, że to niemożliwe, ale tak w istocie rzeczy jest. – Zdarza się, że Klientów kuszą niskie ceny w sieciówkach. Jednakże cena zawsze się z czymś wiąże. Mamy materiały tych samych producentów, co te sieci budowlane, tylko że ci sami producenci stosują podwójne standardy jakości – niskie dla produktów sprzedawanych w sieciówkach i wysokie dla takich firm jak nasza. Klient nie zawsze jest fachowcem i może mu się wydawać, że to ten sam produkt, ale tak nie jest i często jest tak, że po krótkim okresie czasu Klient przychodzi do nas, bo nie chce drugi raz wyrzucać pieniędzy w błoto. Oczywiście, gdyby nie było tych sieci handlowych, to wszyscy klienci przychodzili by do firm takich jak nasza i ruch byłby jeszcze większy, ale jak już mówiłem – nie mamy problemem ze znalezieniem Klientów, którzy znają się na rzeczy lub zrazili się do dużych centrów budowlanych. Tam można co najwyżej iść i kupić sobie wkręt, czy krzesełko, a nie tak ważną część domu jak dach – wyjaśnia K. Kukliński.

 

Centrum Dachowe
Gerard Kocięba

Krzanowice
ul. Długa 22

Racibórz
ul. Rybnicka 47

http://www.centrumdachowe.pl/

/artykuł sponsorowany/

——————————————————————————————————————–

Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl

——————————————————————————————————————–

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Firma zrobiła dach tak,że przecieka!!Nie poprawia,nie przyznaje sie do błedu!!Rzeczoznawca nie mogł wyjść ze zdumienia,że firma,co sie tak reklamuje,taką fuszerę odwaliła!!Nie polecam tej firmy!!Może jej szef w końcu naprawi,co zepsuł??!

  2. Nie zgadzam się z poprzednią opinią , u mnie był robiony dach od podstawy , został wykonany bardzo dobrze nic nie przecieka wszytko zostało zrobione zgodnie z projektem . Bardzo Polecam Tę firmę wraz z męzem jesteśmy bardzo zadowoleni .

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here