Racibórz znów na stronie głównej Onet.pl

Ciekawostka: Wygląda na to, że Racibórz na stałe zadomowił się na jednym z najpopularniejszych polskich serwisów informacyjnych. Tym razem wzmianki doczekała się wystawa poświęcona więziennictwu na Zamku Piastowskim.

 

- reklama -

 

 

Po wczorajszym artykule promocyjnym na stronie głównej, zainteresowanie  ogólnopolskiego serwisu wzbudziła jedyna w kraju wystawa "więzienna". Dziś na zamku w ramach okręgowych obchodów Święta Służby Więziennej zostanie otwarta Izba Tradycji Śląskiej Służby Więziennej. Będzie można zobaczyć w niej m.in. zaaranżowaną celę więzienną oraz elementy umundurowania strażników.

O wydarzeniu więcej można dowiedzieć się klikając link W Raciborzu powstała Izba Tradycji Śląskiej Służby Więziennej

 

/ps/

 

 ——————————————-

 

patrz także:

 

Historia więziennictwa w Polsce… na Zamku Piastowskim

Okręgowym obchodom Święta Służby Więziennej, które odbędą się na Zamku Piastowskim w Raciborzu będzie towarzyszyć otwarcie pierwszej w Polsce izby tradycji więziennictwa

 

 

 

 

Racibórz promuje się dziś na onecie

Przyszedł czas na koleje efekty grudniowego "press-touru", kiedy zajmujący się turystyką dziennikarze przyjechali do Raciborza, aby następnie go opisać… Akcja kosztowała 8 tys. zł. Czy przyniesie rezultaty?

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Ustawmy na rogatkach patrole straży miejskiej, bo jak już fala turystów wzbierze i uderzy na Racibórz, to naprawdę nie będzie można po bułki do sklepu w spokoju wyjść :D:DD:D

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here