Nie będzie renegocjacji umów z pracownikami Rafako

0

Niepokojące pogłoski o planowanej renegocjacji umów z pracownikami Rafako, w ramach których uposażenia pracowników miały zostać obniżone o 25 proc. nie są prawdziwe. Zapewnia o tym… PBG.  W związku z krążącymi wśród pracowników Rafako pogłoskami na temat planowanego wypowiedzenia umów i ponownego ich zawarcia, ale z obniżonym o 25 proc. zapytaliśmy PBG, które po listopadowej pacyfikacji konfliktu we władzach Rafako przejęło na siebie rolę kontaktów z mediami, czy rzeczywiście takie plany są realne.

- reklama -

Związkowcy WZZ Sierpień '80 namawiali pracowników Rafako do strajku w listopadzie. Strajk, wymierzony w politykę rządu Donalda Tuska, ma być elementem strajku generalnego na Śląsku, który planowano na luty 2013 roku. Obecnie termin rozpoczęcia strajku przesunięto na marzec 2013.
– Spółka Rafako nie prowadzi jak również obecnie nie planuje renegocjacji umów i obniżenia uposażenia pracowników – informuje Hanna Kaczorowska, specjalista ds. komunikacji korporacyjnej w PBG.

/żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Rafako: korzystny wyrok sądu w sprawie Opola!

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie wydał długo oczekiwany i niezwykle istotny dla Rafako i PGE  wyrok w sprawie decyzji środowiskowej dla budowy bloków energetycznych w Opolu.

Rafako: pierwsza batalia w sprawie Jaworzna…odroczona

Krajowa Izba Odwoławcza odroczyła odwołanie konsorcjum CNEEC od wyników ogłoszonego przez Tauron przetargu. Czy konsorcjum Rafako –  Mostostalu-Warszawa uda się zwyciężyć w wyścigu o budowę w Jaworznie?

PKO BP przedłuża Rafako gwarancje na kontrakt w Opolu

Do 15.05.2013 będzie obowiązywać udzielona przez PKO BP gwarancja zwrotu zaliczki, którą w lutym 2012 roku wystawiło na rzecz PGE Rafako. Prolongata wiąże się z opóźnieniami, które wstrzymują rozpoczęcie prac w Opolu.

RAFAKO: Związkowcy Sierpnia '80 nawołują do strajku [WIDEO]

22 listopada związkowcy Sierpnia '80 zorganizowali pod Rafako akcję informującą pracowników zakładu o planach organizacji strajku generalnego na Śląsku. Prawdopodobnym terminem strajku jest luty 2013.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here