Podziękowania dla poszukujących Kamila Tomasa

1

Opiekunowie z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Kuźni Raciborskiej dziękują wszystkim służbom i osobom prywatnym, które brały udział w akcji poszukiwawczej Kamila Tomasa. Podziękowania POW w Kuźni Raciborskiej>>>
– Składamy gorące podziękowania funkcjonariuszom policji z powiatu raciborskiego oraz patrolom z Bielska Białej, Straży Miejskiej w Raciborzu, straży pożarnej oraz Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję poszukiwawczą Kamila. Dzięki szybkiej reakcji i włożonej pracy, akcja została zakończona sukcesem. Kamil został odnaleziony w środku nocy cały i zdrowy. Za serce, trud i pomoc w tej akcji dziękujemy –  informują opiekunowie Kamila z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Kuźni Raciborskiej.

- reklama -

Kamil Tomas zaginął 16 kwietnia w godzinach popołudniowych. Został odnaleziony w nocy na stacji paliw BP w Markowicach.

Przypomnijmy, Kamil Tomas zaginął 16 kwietnia 2013 roku.  Około godziny 14.00 – 15.00 wyszedł ze szkoły w Raciborzu przy ulicy Królewskiej i przez następnych kilka godzin nie powracał do miejsca pobytu oraz nie nawiązał kontaktu z opiekunem. Kamil jest osobą upośledzoną w stopniu lekkim. Na szczęście akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Chłopiec został odnaleziony nieopodal stacji BP w Markowicach.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Seat zderzył się z volkswagenem przy SP nr 4 w Raciborzu

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło przy przejściu dla pieszych na Wojska Polskiego(tuż obok SP 4). Kierowca seata wjechał z pobliskiego parkingu wprost na jadącego ulicą volkswagena. Kolizja na Wojska Polskiego  – zdjęcia.

Na Kościuszki płonęło volvo, sprawę bada policja

Dwadzieścia minut po północy strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Raciborzu zostali wezwani na ulicę Kościuszki, gdzie płonął samochód marki volvo. Pożar volvo na Kościuszki (Racibórz) – szczegóły.

Pijany rowerzysta oferował policjantom 300 euro i 500 zł

Policjanci z drogówki zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem w stanie po użyciu alkoholu. W zamian za odstąpienie od czynności służbowych , 54-latek usiłował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę…

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. A to Kamil był z placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Kuźni Raciborskiej? W takim razie nasuwa się pytanie czy w tej plcówce wszytsko jest w porządku i jak traktują tam dzieci, skoro kamil uciekł. Może to sprawa interwencyjna dla dziennikarzy? Coś musiał być nie tak, że chłopak uciekł.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here