Kabareton w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

0

Koncert zespołu New Bone, występ kabaretu Noł Nejm, gala taneczna, premiera spektaklu grupy Irrealis, wystawa psów rasowych – to niektóre wydarzenia, które będą miały miejsce w najbliższych dniach w regionie. 

19 kwietnia: Kabaretowy wieczór w RCK

- reklama -

W piątek, 19 kwietnia o godz. 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 wystąpią dwie z najlepszych formacji kabaretowych w kraju: Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet. Bilety w cenie 40 i 50 zł.

19 kwietnia: premiera spektaklu Irrealis

W piątek, 19 kwietnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu odbędzie się premiera kolejnego spektaklu. Jego tytuł brzmiał będzie "Odlot z kukułczego gniazda". Jak zwykle artystom z grupy Irrealis towarzyszyć będą solistki Mirażu. Wstęp wolny.

20 kwietnia: Wodzisławska gala taneczna "Mix 2013"

W sobotę, 20 kwietnia w godzinach od 9.00 do 18.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się gala taneczna "Mix 2013". Udziału w gali wezmą udział zespoły taneczne działające w szkołach, świetlicach i domach kultury zrzeszające dzieci w wieku 7-11 lat, 12-15 lat oraz młodzież od lat 16. Kategorie: taniec towarzyski, street dance, show dance. Każdy zespół bierze udział tylko w jednej kategorii tanecznej i prezentuje tylko jeden układ taneczny.

20 kwietnia: Centralne obchody Dni Olimpijczyka

W sobotę, 20 kwietnia o godz. 11.00 w Arenie Rafako przy ul. Łąkowej w Raciborzu odbędą się Centralne Dni Olimpijczyka. Inauguracja Dni Olimpijczyka miała miejsce w marcu w raciborskim Muzeum. W programie apel olimpijski, wystąpienia okolicznościowe organizatorów i zaproszonych gości, wręczenie odznaczeń i wyróżnień, okolicznościowy program sportowo – artystyczny.

20 kwietnia: V Akcja charytatywna "Motoserce"

W sobotę, 20 kwietnia na wodzisławskim Rynku odbędzie się V Akcja charytatywna "Motoserce". Impreza rozpocznie się o godz. 11:00. Zagrają dwie kapele: Blend oraz Kwintet. Prócz tego organizatorzy przygotowali na mieszkańców szereg innych atracji m.in.: parada motocykli, wyścigi na walizkach firmy Trunki, akcja "Bezpieczny Fotelik", malowanie twarzy, konkursy dla dzieci i dorosłych.

20 kwietnia: Damian Holecki w Krzanowicach

W niedzielę, 21 kwietnia o godz. 18.00 w Domu Kultury w Krzanowicach odbędzie się koncert Damiana Holeckiego. Bilety w cenie 30 złotych.

21 kwietnia: Noł Nejm wystąpi na zamku

W niedzielę, 21 kwietnia Zamek Piastowski zaprasza na plenerowe widowisko na powitanie wiosny – Zamkową Biesiadę Kabaretową. Gwiazdą będzie znana formacja Noł Nejm. Biesiadzie towarzyszyć będzie Zamkowy Jarmark Kwiatów, Roślin Ozdobnych i wszelakich różności. Na scenie zaprezentują się najpierw lokalne kabaretowe formacje (Krzanowickie Omy i Opy, kabaret z Bolesławia, zespoły Śląskiego Uniwersytetu III Wieku, Krzysztof Gromotka) oraz zespoły folklorystyczne Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej a na finał wystąpi znana formacja Noł Nejm. Stoiska będą czynne od 10.00. Od 12.00 rozpocznie się zabawa kabaretowa.

21 kwietnia: Wystawa Psów Rasowych w Kuźni

W niedzielę, 21 kwietnia w godz. 10.00 – 15.00 na terenie stadionu KS Stal Kuźnia Raciborska przy ul. Kozielskiej 30 odbędzie się III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

21 kwietnia: Koncert zespołu New Bone w RCK

21 kwietnia o godz. 18.00 w sali kameralnej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina odbędzie się koncert jazzowego zespołu New Bone. Bilety w cenie 15 zł.

 

/Paulina Krupińska/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here