
Na terenie jednej z raciborskich szkół doszło do zatrzymania 16-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego. Chłopak miał przy sobie trzy woreczki z marihuaną. O jego losie zadecyduje sąd rodzinny.
W środę, 17 kwietnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu zatrzymali 16-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego. Do zatrzymania doszło na terenie jednej ze szkół. Okazało się, że nastolatek w kieszeniach spodni miał 3 woreczki z marihuaną. Przewieziono go na komendę policji, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny.
/Paulina Krupińska/
—————————————-
Polecamy również:
Seat zderzył się z volkswagenem przy SP nr 4 w Raciborzu
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło przy przejściu dla pieszych na Wojska Polskiego(tuż obok SP 4). Kierowca seata wjechał z pobliskiego parkingu wprost na jadącego ulicą volkswagena.
Policja zatrzymywała za posiadanie narkotyków
Amfetaminę i marihuanę posiadały przy sobie trzy osoby, które w miniony weekend zostały zatrzymane przez raciborskich policjantów. Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.
21-latek podejrzany o kradzież 65 tys. zł
Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21-letniego mieszkańca Raciborza, który jest podejrzany o dokonanie włamania do jednego z mieszkań na terenie miasta, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 65 tys. złotych.




![Śpiewamy światu. Świąteczny singiel Stasia Karonia z raciborskim akcentem [WIDEO] Śpiewamy światu. Świąteczny singiel Stasia Karonia z raciborskim akcentem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/stas-karon-ars.jpg)

![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Akcja „Podaj Prezent” na rynku w Raciborzu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/akcja-podaj-prezent.jpg)


![Raciborski PTTK na wycieczce w Wiedniu [ZDJĘCIA] Raciborski PTTK na wycieczce w Wiedniu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/pttk-raciborz-wieden-1.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)












![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)
