Policja zatrzymała rowerzystę, który miał we krwi 2 promile

0

W miejscowościach Turze i Kuźnia Raciborska policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Mężczyźni, nie przejmując się karą roku pozbawienia wolności, wsiedli na rowery mając mocno w czubie i ruszyli w drogę… 17 kwietnia funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Raciborzu zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Za popełnione przestępstwo zatrzymanym grozi kara do roku pozbawienia wolności. Pierwszego z zatrzymań dokonali funkcjonariusze "drogówki" w miejscowości Turze, gdzie przy ulicy Raciborskiego zatrzymali 58-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego. Zatrzymany kierował rowerem mając około 0,6 promila alkoholu w organizmie. Drugiego nietrzeźwego rowerzystę zatrzymali policjanci z kuźniańskiego komisariatu przy ul. Kościelnej. 66-letni nietrzeźwy rowerzysta miał niemalże 2 promile alkoholu w organizmie. – Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości grozi kara do roku pozbawienia wolności… – przypomina KPP w Raciborzu.

/Wojciech Żołneczko/

- reklama -

——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Seat zderzył się z volkswagenem przy SP nr 4 w Raciborzu

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło przy przejściu dla pieszych na Wojska Polskiego(tuż obok SP 4). Kierowca seata wjechał z pobliskiego parkingu wprost na jadącego ulicą volkswagena. Kolizja na Wojska Polskiego  – zdjęcia.

Na Kościuszki płonęło volvo, sprawę bada policja

Dwadzieścia minut po północy strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Raciborzu zostali wezwani na ulicę Kościuszki, gdzie płonął samochód marki volvo. Pożar volvo na Kościuszki (Racibórz) – szczegóły.

Pijany rowerzysta oferował policjantom 300 euro i 500 zł

Policjanci z drogówki zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem w stanie po użyciu alkoholu. W zamian za odstąpienie od czynności służbowych , 54-latek usiłował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę…

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here